Jagiellonia – Lech typy, kursy, transmisja, gdzie oglądać? (12.11.2022)

Pięć ligowych meczów z rzędu bez zwycięstwa i pojedynek z aktualnym mistrzem kraju? Z tego nie może wyniknąć nic dobrego. Jagiellonia – Lech typy, kursy transmisja.

Jagiellonia Białystok – Lech Poznań (12.11.2022)

Październik był miesiącem, o którym każdy kibić Jagiellonii chciałby z pewnością jak najszybciej zapomnieć. Sześć meczów, zaledwie jedna wygrana, dwa remisy i aż trzy porażki. Taki bilans nie napawa raczej dumą. Co gorsza, wyraźnych symptomów poprawy nadal brak. Czy to oznacza, że Maciej Stolarczyk może niebawem pożegnać się ze swoim stanowiskiem? Podobny obrót spraw w ogóle by nas nie zdziwił.

jagiellonia-lech-typy

Spotkanie Jagiellonia Białystok – Lech Poznań nie będzie raczej starciem, które zadecyduje o jego posadzie. Wymaganie od drużyny zwycięstwa z tak dobrze dysponowanym zespołem jak Kolejorz byłoby bowiem ze strony włodarzy białostockiej ekipy totalnie nierozsądne.

Czego się można zatem spodziewać po rywalizacji na obiekcie przy ul. Jurowieckiej w Białymstoku? Przyjezdni powinni zdominować miejscowych i nie dać im dojść do głosu choćby na moment. W czym będzie się to dokładnie przejawiało? O tym w jednym z kolejnych akapitów.

Jagiellonia – Lech wyniki bezpośrednich meczów

  • Lech – Jagiellonia 2:1
  • Lech – Jagiellonia 3:0
  • Jagiellonia – Lech 1:0
  • Lech – Jagiellonia 2:3
  • Jagiellonia – Lech 2:1

Co ciekawe w najnowszej historii bezpośrednich pojedynków pomiędzy obiema ekipami nie da się zbytnio zaobserwować jakiejś wyjątkowej dominacji Kolejorza. Wręcz przeciwnie. To Jaga notowała dużo więcej spotkań ze zwycięstwem na koncie. Tym razem podobny rezultat byłby jednak wielką sensacją.

Jagiellonia – Lech typy bukmacherskie

Powołanie na MŚ to wiekopomna chwila w życiu każdego profesjonalnego sportowca. Kilkanaście godzin temu podobnego zaszczytu dostąpił Michał Skóraś. A to wszystko dzięki imponującym występom w barwach ekipy ze stolicy województwa wielkopolskiego na przestrzeni kilkunastu ostatnich tygodni. Na fali euforii niewykluczony jest kolejny znakomity mecz w wykonaniu 22-latka urodzonego w Jastrzębiu-Zdroju. Coś nam się zdaję, że może być on zwieńczony golem.

Istnieje zresztą całkiem spore prawdopodobieństwo, że na jednym trafieniu całej poznańskiej ekipy się nie skończy. Białostocczanie są w tak mizernej dyspozycji, że zaaplikowanie im kilku trafień nie powinno raczej sprawić zawodnikom Lecha większych problemów.

Jagiellonia – Lech kursy bukmacherskie

Oto jak kursy bukmacherskie na tę potyczkę widzą legalni polscy bukmacherzy:

Wygrana Jagielloni – 3.50

Remis – 3.05

Wygrana Lecha – 2.06

Jagiellonia – Lech gdzie oglądać?

Ze spotkania Jagiellonia – Lech transmisja będzie dostępna na antenach Canal + Sport, Canal + Sport 3 oraz TVP Sport.

Fanów polskiej piłki odsyłamy także do naszego tekstu dotyczącego zmagań pomiędzy Olimpią Elbląg a Motorem Lublin.