Jagiellonia – Legia Warszawa typy i kursy (01.10.2023)

Lider kontra jedna z największych pozytywnych niespodzianek. Jaki przebieg może mieć pojedynek na szczycie PKO Ekstraklasy? Nieco więcej na ten temat w tekście Jagiellonia – Legia Warszawa typy. Miłej lektury!

Jagiellonia – Legia Warszawa typy i przewidywania

Za obiema ekipami dokładnie osiem ligowych spotkań. Wojskowym udało się odnaleźć drogę do bramki rywali w każdym z nich. Jaga nie dokonała tego tylko podczas premierowego starcia z Rakowem. Jagiellonia – Legia Warszawa typy na dorobek bramkowy po obu stronach rywalizacji wydają się zatem idealną inwestycją. Miejmy nadzieję, że potencjalny hit 10. serii gier tym razem nikogo nie zawiedzie.

jagiellonia-legia-typy

Zdobywanie bramek w meczach ze swoimi byłymi klubowymi kolegami to dla jednych graczy czysta przyjemność, a dla innych smutna konieczność. Marc Gual należy chyba raczej do tej pierwszej grupy, gdyż jego pobyt w Białymstoku trwał raptem jeden sezon, stąd też o jakimś wielkim przywiązaniu do barw nie może być mowy.

Na miejscu Kosty Runjaica nie odpuścilibyśmy tej idealnej okazji do wpuszczenia na boisku reprezentanta Hiszpanii. Pośród całej warszawskiej jedenastki to właśnie jemu będzie najbardziej zależało na pokonaniu golkipera Jagielloni. Nie mamy co do tego najmniejszych wątpliwości.

Jagiellonia – Legia Warszawa ostatnie wyniki

Zaledwie cztery oczka różnicy pomiędzy oboma zespołami to z pewnością wyraźny znak dla wszystkich zainteresowanych, że walka o trzy oczka będzie wyjątkowo zacięta. Wojskowi pokazali charakter m.in. w bataliach z Aston Villą czy też Pogonią i niewykluczone, że ich kolejną “ofiarą” będą właśnie białostocczanie. Wyrzucenie poza burtę Pucharu Polski Śląska Wrocław to jednak wyraźny dowód na to, iż gospodarze nie odpuszczą choćby na minutę.

Ostatnie mecze Jagiellonii

  • Jagiellonia – Śląsk 2:0
  • ŁKS – Jagiellonia 2:2
  • Jagiellonia – Radomiak 3:2

Ostatnie mecze Legii

  • Pogoń – Legia 3:4
  • Legia – Górnik 2:1
  • Legia – Aston Villa 3:2

Jagiellonia – Legia Warszawa bezpośrednie mecze

  • Legia – Jagiellonia 5:1
  • Jagiellonia – Legia 2:5
  • Jagiellonia – Legia 2:2

Wiele można powiedzieć o bezpośrednich spotkaniach pomiędzy Jagiellonią a Legią, ale z całą pewnością nie to, że brakowało podczas nich emocji. Jak widać na załączonym obrazku, bywało ich ostatnio ponadprzeciętnie dużo. Mocno ściskamy kciuki, by taki stan rzeczy utrzymał się nadal.

Jagiellonia – Legia Warszawa kursy bukmacherskie

Jagiellonia – Legia Warszawa to wyjątkowo istotna kwestia. Równie ważne są jednak kursy bukmacherskie na tę rywalizację. Polecamy zatem rzucić okiem na niniejsze zestawienie:

Gdzie oglądać Jagiellonia – Legia Warszawa? Transmisja

Relacja live z tego wydarzenia będzie tradycyjnie dostępna na antenach aż kilku stacji telewizyjnych. Mowa tu kolejno o Canal + Sport. Canal + Sport 3 oraz Canal + 4K Ultra.