Jagiellonia – Piast typy bukmacherskie | 30.10.2021

W sobotni wieczór będziemy świadkami meczu Jagiellonia Białystok – Piast Gliwice. Czego się spodziewać po spotkaniu? Sprawdź zapowiedź i nasze typy.

Darmowe typy przed meczem Jagiellonia – Piast (30 października)

Zaczynamy, jak to zwykle bywa, od trzech darmowych typów bukmacherskich.

Jagiellonia - Piast typy

Sprawdź też przed postawieniem swojego kuponu, czy na Jagiellonia – Piast kursy nie uległy zmianie.

Jaga i Piast spróbują wyrwać się z ligowego marazmu

Co tu ukrywać, w tym sezonie i Jagiellonia Białystok i Piast Gliwice grają mocno w kratkę. Świadczą o tym pozycje w tabeli. Przed startem 13. serii gier Piast był szósty, a Jagiellonia dziesiąta. Ostatnie mecze to prawdziwa sinusoida emocji dla kibiców gliwiczan, jak i białostoczan. Jagiellonie nie wygrała od dwóch meczy, przegrywając i remisując. Piast z kolei jest niepokonany od czterech spotkań (w tym też meczu pucharowego). Gliwiczanie odnieśli trzy zwycięstwa i raz zremisowali. Wcześniej jednak Piast potrafił przegrać dwa spotkania z rzędu. Jakie mamy zatem na Jagiellonia – Piast typy?

Być może Jaga będzie w stanie przełamać się u siebie, a być może to ekipa Waldemara Fornalika podtrzyma dobrą passę. Stawiamy zakład na 1 lub 2, a więc fakt, że nie będzie remisu. Tylko jeden z ostatnich 10 meczy Jagi z Piastem zakończył się remisem. Ostatnie sześć spotkań to zwycięstwa jednych lub drugich. Za trzema punktami dla jednej ze stron przemawia też statystyka, że Piast nie zremisował w 12 ze swoich ostatnich 15 meczy.

W tym spotkaniu nie powinniśmy być też świadkami kanonady strzeleckiej. Aż w 4 z 5 ostatnich bezpośrednich meczy zainteresowanych drużyn, tylko jedna ekipa zdobywała bramki. Dodatkowo, aż 11 z ostatnich 15 meczy Piasta kończyło się rezultatem niższym, niż 3.5 gola. Jak widzisz, warto postawić na Jagiellonia – Piast typy, że którąś z drużyn wygra, ale bramek za wielu nie uraczymy.

Kontuzje i sytuacja kadrowa

Wiadomo już kogo nie ujmą na mecz Jagiellonia – Piast składy. Kilku graczy jest kontuzjowanych, a kilku walczy z czasem, aby zdążyć na mecz. Puerto, Quintana i Runje to nieobecności po stronie Jagielloni, a Czerwiński i Jodłowiec, to gracze, których nie zabierze do Białegostoku Waldemar Fornalik. Niepewny jest występ Mosóra, który walczy by w pełni zaleczyć kontuzję.

Jagiellonia – Piast bezpośrednie mecze

Historia spotkań Jagielloni i Piasta jest bardzo bogata. My jednak przyjrzymy się ostatnim pięciu meczom, które najlepiej oddają, która drużyna, której leży, a może żadna, żadnej?

  • Jaga – Piast 0:1
  • Piast – Jaga 0:1
  • Piast – Jaga 2:0
  • Jaga – Piast 0:2
  • Piast – Jaga 3:1

Piast Gliwice wygrał aż 4 z ostatnich 5 meczy przeciwko Jagielloni Białystok. Gospodarze będą musieli więc spróbować przerwać nie tylko złą passę w lidze, ale też przeciwko gliwiczanom. Czy to się uda? Zobaczymy.

Jagiellonia – Piast transmisja spotkania

Oczywiście mecz pokaże telewizja. W tym przypadku z Jagiellonia – Piast transmisja będzie dostępna na Canal+ Sport, Canal+ Sport 3, Canal+ Sport 4K Ultra HD od godziny 20:00. Dodatkowo na Player.pl, nc+ Go i Polsat Box Go będzie można oglądać transmisję online.

Gdzie warto postawić zakłady?

Porównaliśmy bukmacherów na mecz Jagielloni Białystok z Piastem Gliwice. Naszym zdaniem warto skoncentrować się na takich zakładach, jak STS, Fortuna oraz LVBET. Pamiętaj, aby sprawdzić na wstępie tekstu na mecz PKO Ekstraklasy, Jagiellonia – Piast typy.

Pytania o mecz

  • O której początek i gdzie transmisja?

Canal+ Sport, Canal+ Sport 3 oraz Canal+ Sport 4K Ultra HD. Początek meczu o 20:00.

  • Kto jest faworytem bukmacherów?

Bukmacherzy nieznacznie faworyzują Jagę. Sprawdź nasze typy.