Jagiellonia – Pogoń Szczecin typy i kursy (26.04.2024)

Jedni z głównych kandydatów do mistrzostwa kontra zespół, który jeszcze kilka tygodni temu do takiego miana równie dzielnie aspirował. Jakim wynikiem może skończyć się takie arcyciekawe spotkanie? Nieco więcej na ten temat w tekście Jagiellonia – Pogoń Szczecin typy. Serdecznie zapraszam.

Jagiellonia – Pogoń Szczecin typy bukmacherskie

Przed startem bieżącej kampanii Jagiellonia nie znajdowała się nawet w TOP3 zespołów z największymi szansami na zdobycie mistrzostwa. Bukmacherzy wskazywali, że na kartach historii polskiej piłki mogą się zapisać Raków, Legia lub też Lech. Duma Podlasia była wyraźnie poza tym prestiżowym gronem.

Katorżnicza praca wszystkich osób skupionych wokół Jagi przyniosła jednak pożądane efekty. Po 29. kolejkach białostocczanie przewodzą tabeli PKO Ekstraklasy i ani myślą się z tej lokaty ruszać. Na ich nieszczęście marzeń o potędze nie porzucili jeszcze zawodnicy ze Szczecina. Istnieje tym samym spore prawdopodobieństwo, że podczas piątkowej potyczki walka będzie toczyła się właściwie o każdy centymetr boiska.

JAGIELLONIA - POGON TYPY

Co będzie w tym starciu największym atutem gospodarzy? Jaga w tym sezonie jest najlepiej punktującym zespołem na własnym obiekcie pośród wszystkich biorących udział w ekstraklasowych zmaganiach. Nie jestem 100% przekonany, że uda jej się ponownie dopisać do swojego konta komplet oczek, ale przynajmniej jedna połowa powinna paść łupem Bartłomieja Wdowika i spółki.

Opisywane starcie będzie także rywalizacją pomiędzy dwoma najbardziej ofensywnie usposobionymi zespołami na krajowym podwórku. Jagiellonia – Pogoń Szczecin typy na więcej niż 2.5 bramki mają zatem zdecydowaną rację bytu.

Jagiellonia – Pogoń Szczecin kursy bukmacherskie

Legalni polscy bukmacherzy na czele z STS-em wyraźnie faworyzują w tym starciu zespół dowodzony przez Adriana Siemieńca. Kurs na zwycięstwo białostocczan wynosi bowiem 2.10, podczas gdy przelicznik opisujący ewentualną wygraną Pogoni to aż 3.15. Na dokładnie 3.60 wyliczono natomiast remis. Podobny rezultat moim zdaniem jest jednak mało prawdopodobny.

Jagiellonia – Pogoń Szczecin bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

Po imponującej wygranej nad chorzowskim Ruchem wszystko wskazywało na to, że Portowcy zdołają powrócić na upragnioną ścieżkę zwycięstw. Dość niespodziewanie sposób na ich pokonanie znalazła jednak ekipa Piasta Gliwice. W tym samym czasie Jaga przegrała z niżej notowaną Cracovią oraz zostawiła w pokonanym polu Zagłębie Lubin. Można więc rzec, że oba zespoły miewały swoje wzloty i upadki. Dyspozycja dnia zadecyduje więc prawdopodobnie raz jeszcze, kto będzie cieszył się z cennych trzech oczek.

Jagiellonia – Pogoń Szczecin przewidywane składy

Do chwili oficjalnego rozpoczęcia spotkania wiele się jeszcze może zmienić, ale istnieje spore prawdopodobieństwo, że oba zespoły przystąpią do tej potyczki w następujących zestawieniach:

Jagiellonia: Alomerović – Sacek, Dieguez, Skrzypczak, Wdowik – Marczuk, Nene, Imaz, Romanczuk, Hansen – Pululu

Pogoń: Cojocaru – Wahlqvist, Borges, Malec, Koutris – Gamboa, Ulvestad, Bichakhchyan, Gorgon, Grosicki – Kouluris

Gdzie oglądać Jagiellonia – Pogoń Szczecin? Transmisja i godzina

Przekaz na żywo z tego pojedynku będzie można śledzić w kilku różnych miejscach. Mowa tu przede wszystkim o stacjach telewizyjnych Canal+Sport, Canal+Sport 3 oraz Canal+4K Ultra. Relację live znajdziesz także na platformie Canal+online. Początek meczu zaplanowano na godz. 20:30 w dniu 26 kwietnia 2024 roku.

OGLĄDAJ TUTAJ