Jagiellonia – Warta Poznań typy i kursy (25.05.2024)

Przed Dumą Podlasia zdecydowanie najważniejszy mecz kampanii 2023/2024. Jakim rezultatem zakończy się jej pojedynek z popularnymi Zielono-białymi? Oto Jagiellonia – Warta Poznań typy. Serdecznie zapraszam.

Jagiellonia – Warta Poznań typy bukmacherskie

Z wyłonieniem zwycięzcy zmagań w PKO Ekstraklasie musimy czekać aż do ostatniej serii gier. Z podobną sytuacją w naszej piłkarskiej elicie nie mieliśmy do czynienia już kilka dobrych lat. Dla postronnego kibica to wręcz wymarzone okoliczności. Dla fanów Jagi już niekoniecznie. Ewentualne potknięcie ich pupili w starciu z Warciarzami może bowiem oznaczać, że szansa na historyczny sukces przejdzie im koło nosa. A tego w stolicy województwa podlaskiego nie chciałby absolutnie nikt.

jagiellonia-bialystok-warta-poznan-typy

Teoretycznie podopieczni Adriana Siemieńca przeważają nad swoimi sobotnimi rywalami pod właściwie każdym aspektem. Począwszy od skuteczności w ataku, aż po szczelność formacji defensywnej. Znaczna większość ekspertów jest tym samym zdania, iż Żółto-czerwoni będą po 90. minutach cieszyć się zarówno z wygrania meczu, jak i zdobycia historycznego mistrzostwa.

Jako że dla poznaniaków nadchodząca potyczka będzie miała ogromne znaczenie w kontekście utrzymania się w PKO Ekstraklasie, to jestem bardzo bliski zdania, że warto rozważyć Jagiellonia – Warta Poznań typy dotyczące liczby strzelonych goli przez obydwa zespoły. Liczę, że takich trafień będzie co najmniej trzy.

Jagiellonia – Warta Poznań kursy bukmacherskie

Legalni polscy bukmacherzy mocno faworyzują Jagiellonię. W ofercie STS jej zwycięstwo opatrzono przykładowo przelicznikiem 1.46. Na aż 5.95 wyceniono natomiast ewentualne zwycięstwo ekipy dowodzonej przez Dawida Szulczka. Jak wygląda natomiast kwestia remisu. Podział oczek to mnożnik równy dokładnie 4.65.

Jagiellonia – Warta Poznań bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

Gdyby białostocczanom udało się przed kilkunastoma dniami przywieźć komplet oczek z Mielca, to wielce prawdopodobne, że teraz nie debatowalibyśmy tutaj nad ich ewentualnym tytułem, gdyż ta kwestia byłaby już dawno wyjaśniona. Brak dostatecznej stabilizacji formy to także spory problem Warty. Niewykluczone, że ten brak konsekwencji zakończy się spadkiem dla poznańskiej drużyny. Wszystko wyjaśni się już lada chwila.

Jagiellonia – Warta Poznań przewidywane składy

Według najnowszych informacji wyjściowe jedenastki obydwu ekip mogą przybrać następujący kształt:

Jagiellonia: Alomerivić – Sacek – Skrzypczak – Haliti – Wdowik – Romanczuk – Nene – Marczuk – Imaz – Hansen – Pululu

Warta: Lis – Bartkowski – Szymonowicz – Kiełb – Borowski – Kupczak – Kopczyński – Matuszewski – Luis – Eppel – Szmyt

Gdzie oglądać Jagiellonia – Warta Poznań? Transmisja i godzina

Relację live wprost ze Stadionu Miejskiego w Białymstoku będzie można śledzić m.in. na antenach stacji TVP2, TVP Sport oraz Canal+Sport 3. Dedykowana transmisja znajdzie się także na stronie internetowej bądź w aplikacji firmy STS. Wcześniej należy jednak spełnić kilka prostych warunków.

OGLĄDAJ TUTAJ

Bukmacher wymaga przede wszystkim posiadania aktywnego konta gracza bądź też obliguje do jego założenia np. z powyższego linku. Następnie konieczne jest złożenie depozytu i zawarcie co najmniej jednego zakładu za 2 PLN. Nie później niż 24h przed pierwszym gwizdkiem sędziego.