Jagiellonia – Wisła Kraków typy i kursy ✔️ 20.11.2021

W sobotę (20 listopada) w PKO Ekstraklasie dojdzie do starcia drużyn, które do tej pory prezentowały zbliżony poziom. Przed konfrontacją w Białymstoku warto spojrzeć na nasze Jagiellonia – Wisła Kraków typy.

Najlepsze Jagiellonia – Wisła Kraków typy

Dotychczas Jagiellonia zgromadziła 18 punktów, a Wisła Kraków ma na swoim koncie 17 „oczek”. Przewidujemy zacięte widowisko, przed którym mamy dla was dobre Jagiellonia – Wisła Kraków typy.

Jagiellonia Wisła Kraków typy

Padnie remis

Naszym zdaniem drużyny podzielą się punktami. Z jakiego powodu podsuwamy takie Jagiellonia – Wisła Kraków typy? Przede wszystkim na uwadze mamy to, że białostoczanie zremisowali aż trzy z ostatnich pięciu spotkań. Uwzględniliśmy jednak również fakt, iż dotychczas te ekipy prezentowały zbliżony poziom.

Gole z obu stron

Przewidujemy, że bramki notować będą zarówno gospodarze, jak i goście. Aż w czterech z ostatnich pięciu domowych spotkań Jagiellonii na listę strzelców wpisywali się przedstawiciele obu ekip. To bardzo wymowna statystyka.

Co najmniej dwa gole

Śmiało można stawiać, że padną tutaj co najmniej dwa gole. Aż w sześciu z ośmiu domowych meczów Jagiellonii w tym sezonie notowaliśmy przynajmniej dwa trafienia. Jeżeli chodzi natomiast o Wisłę, to co najmniej dwie bramki padały w czterech z siedmiu pojedynków wyjazdowych.

Starcie drużyn o podobnym potencjale

Tabela jasno wskazuje na to, że ten mecz powinien trzymać w napięciu. Zespoły dzieli tylko jeden punkt, co sprawia, że trudno wskazać zdecydowanego faworyta. Rezultat remisowy jest bez wątpienia bardzo prawdopodobny.

Warto odnotować, że Jagiellonia do tej pory wywalczyła cztery zwycięstwa, sześć remisów, a ponadto czterokrotnie schodziła z murawy bez dorobku punktowego. Wisła ma natomiast pięć zwycięstw, dwa remisy i siedem porażek.

Absencje w obu zespołach

Wiemy już, że Jagiellonia – Wisła Kraków składy nie będą optymalne. Obie ekipy walczą bowiem z kontuzjami. Urazy dopadły takich zawodników Jagi jak Quintana czy Runje. Po stronie Wisły z problemami zdrowotnymi walczą natomiast Savic oraz Błaszczykowski.

Ostatnie wyniki

W dwóch ostatnich spotkaniach Jagiellonia Białystok notowała remisy. Najpierw podzieliła się punktami z Piastem Gliwice (3:3), a następnie zremisowała ze Śląskiem Wrocław (2:2).

Jeżeli chodzi natomiast o Wisłę Kraków, to ostatnio „Biała Gwiazda” wygrała 1:0 z Cracovią. Wcześniej temu zespołowi przytrafiła się porażka z Wisłą Płock 0:2.

W pięciu ostatnich starciach tych dwóch ekip dwukrotnie wygrywała Wisła Kraków, dwa razy mieliśmy remisy, a raz lepsza okazała się Jagiellonia Białystok.

Skrót ostatniego meczu poniżej.

Jagiellonia – Wisła Kraków transmisja – szczegóły

Mecz będzie transmitowany w Canal+ Sport 3 i Canal+ Sport. Jagiellonia – Wisła Kraków transmisja online dostępna będzie dla posiadaczy dostępu do platformy nc+ GO. Początek sobotniego meczu o 15:00.

Gdzie znajdziesz najlepsze Jagiellonia – Wisła Kraków kursy?

Kapitalne Jagiellonia – Wisła Kraków kursy gwarantują tacy bukmacherzy jak STS, 3oraz Betclic. Mają oni też szeroką ofertę i wspaniałą obsługę.

Najważniejsze pytania

  • Gdzie typy na mecz?
    Znajdziesz je w naszym tekście.
  • Kto nie zagra?
    W tym spotkaniu zabraknie takich zawodników jak między innymi Quintana, Runje, Błaszczykowski i Savic.