Japonia – Chorwacja typy, kursy, zakłady (05.12.2022)

Japonia i Chorwacja to jedna z mniej spodziewanych par 1/8 finału Mistrzostw Świata w piłce nożnej. Skoro stało się to faktem, to czas przedstawić nasze na mecz Japonia – Chorwacja typy bukmacherskie.

Japonia – Chorwacja typy na 1/8 finału MŚ 2022

Zanim przeanalizujemy nasze na Japonia – Chorwacja typy bukmacherskie, warto przypomnieć dotychczasową ścieżkę obu reprezentacji na Mistrzostwach Świata w Katarze. Oba zespoły bowiem do ostatniej kolejki fazy grupowej musiały walczyć o awans do 1/8 finału rozgrywek.

Japonia - Chorwacja typy

Japończycy dość niespodziewanie wygrali swoją grupę, choć do ostatniej kolejki ich awans wisiał na włosku. W ostatnim meczu Samuraje ograły Hiszpanię 2:1 i nie tylko wykopały poza Mundial 2022 Niemców, ale jednocześnie zepchnęły Hiszpanię na drugie miejsce w grupie. Japończycy uzbierali w fazie grupowej sześć punktów, a to dzięki wygranym nad właśnie Hiszpanami 2:1 i Niemcami 2:1. Azjaci nie poradzili sobie jedynie w meczu, z teoretycznie najsłabszym rywalem, a więc Kostaryką, który przegrali 0:1.

Chorwaci w ostatniej kolejce fazy grupowej stoczyli bezpośredni bój z Belgią o awans. Po remisie 0:0 w lepszych nastrojach byli Chorwaci, którzy awansowali z drugiego miejsca do fazy pucharowej. Co ciekawe, grupę wygrało Maroko, a Belgowie pojechali do domu. Wracając do reprezentacji Chorwacji, to rozpoczęła ona Mundial 2022 od bezbramkowego remisu z Marokiem, później wygrała 4:1 z Kanadą, a na sam koniec, znów bezbramkowo zremisowała ze wspomnianą już Belgią.

Czego zatem spodziewać się po meczu Japonia – Chorwacja w 1/8 finału Mundialu 2022? Naszym zdaniem jest to spotkanie, które może rozstrzygnąć się w doliczonym czasie gry bądź serii rzutów karnych. Zważywszy na to, jak prezentowały się obie reprezentacje oraz jakimi wynikami kończyły się dotychczasowe bezpośrednie pojedynki.

Chorwacja zanotowała dwa bezbramkowe remisy w grupie. Dwa, dotychczas rozegrane bezpośrednie mecze pomiędzy Japonią, a Chorwacją kończyły się wynikami 0:0 oraz 0:1, co pokazuje, że były to bliskie spotkania. Warto wykorzystać wysokie na Japonia – Chorwacja kursy bukmacherskie na remis i to obstawić w regulaminowym czasie gry. Uważamy, mając na uwadze powyższe, że mecz może zakończyć się nawet bezbramkowym remisem.

Ekipa Samurajów na pewno zagra do końca, bez względu na przebieg tego spotkania. Świadczą o tym mecze z Niemcami i Hiszpanią, które Japończycy przegrywali do przerwy, a na drugą część spotkania wyszli odmienieni i nie tylko odrobili straty, ale i ostatecznie zainkasowali trzy punkty. Chorwaci z pewnością liczą na lepszą skuteczność, gdyż tylko z Kanadą udało im się strzelić gole. Mecze zarówno z Belgią, jak i z Marokiem zakończyły się bez zdobyczy z przodu. Pocieszające jest, że w dwóch ostatnich, wspomnianych spotkaniach Chorwaci nie stracili gola, ale czy można mówić o pocieszeniu dla reprezentacji, która gra ofensywnie?

Bezpośrednie mecze Japonia – Chorwacja

  • Japonia – Chorwacja 0:0
  • Japonia – Chorwacja 0:1

Dwa bezpośrednie mecze i dwa bliskie wyniki mogą zwiastować kolejny, zacięty mecz, który niekoniecznie rozstrzygnie się w regulaminowym czasie gry.

Japonia – Chorwacja kursy

  • Japonia – 3.85
  • Remis – 3.30
  • Chorwacja – 2.15

Obstaw tutaj

Także bukmacherzy nie mają zdecydowanego faworyta. Warto zauważyć, że minimalnie faworyzowana jest Chorwacja, która dysponuje dużo bardziej doświadczoną kadrą. Japończycy potrafią jednak grać bez kompleksów, co pokazali chociażby przeciwko Hiszpanii.

Gdzie postawić na Japonia – Chorwacja zakłady bukmacherskie?

Chcąc postawić na Japonia – Chorwacja zakłady bukmacherskie, warto wykorzystać ofertę i bonusy jednego z poniższych bukmacherów. Kliknij w nazwę i zapoznaj się ze szczegółami.

  1. STS
  2. Fortuna
  3. Superbet
  4. Betclic

Kiedy mecz Japonia – Chorwacja: o której?

Spotkanie Japonia – Chorwacja już 5 grudnia, o godzinie 16:00.

Gdzie oglądać Japonia – Chorwacja? Transmisja

Transmisja Japonia – Chorwacja na TVP 1 oraz TVP Sport.

Typy na Mistrzostwa Świata 2022

Spójrz także na nasze inne typy Mistrzostwa Świata 2022 na mecze 1/8 finału rozgrywek.