Juventus – AC Milan typy i kursy bukmacherskie (27.04.2024)

Piłkarskie derby Włoch. Tak w przełożeniu na język polski nazywane jest bezpośrednie starcie Juventus – AC Milan. Typy, kursy i krótką analizę tej prestiżowej batalii znajdziesz w paru poniższych akapitach. Serdecznie zapraszam.

Juventus – AC Milan typy bukmacherskie

Stwierdzenie to może zabrzmieć nieco kontrowersyjnie w kontekście tego, iż Juventus wraz z Milanem znajdują się aktualnie w ligowym TOP3, ale według mojej skromnej opinii ich najbliższa bezpośrednia potyczka zapowiada się jako jedna z najnudniejszych na przestrzeni paru ostatnich lat. Co prawda oba zespoły mogą jeszcze zamienić się miejscami na “pudle”, a tuż za ich plecami czai się także Bologna, jednakże forma prezentowana w kampanii 2023/2024 była daleka od ideału i ciężko oczekiwać jakiejś diametralnej zmiany na finiszu rozgrywek.

Osoby oczekujące spektakularnego widowiska będą się musiały raczej obejść smakiem. Na tablicy wyników nie pojawi się raczej zbyt dużo goli. Dwa to moim zdaniem absolutne maksimum.

Juventus - AC Milan typy

Parę wcześniejszych Derby d'Italia posiadało jeden wspólny mianownik – sporą ilość agresji i co za tym idzie liczne napomnienia. Maurizio Mariani, który będzie rozjemcą najnowszej odsłony tych prestiżowych zmagań także lubi dość często sięgać do kieszeni, aby ukarać najbardziej krewkich zawodników. Uważam, że Juventus – AC Milan typy na czerwoną kartkę można tym samym bardzo poważnie rozważyć w kontekście stworzenia ciekawego kuponu na najbliższe dni,

Juventus – AC Milan kursy bukmacherskie

Bukmacherzy tym razem nieco bardziej faworyzują drużynę dowodzoną przez Maxa Allegriego. Kurs na ich zwycięstwo w ofercie firmy Betclic to 2.08, natomiast 3.75 to przelicznik opisujący ewentualne zwycięstwo zespołu z Mediolanu. Na 3.40 wyceniono natomiast prawdopodobieństwo wystąpienia remisu. Dużo, mało? Moim zdaniem w sam raz.

Juventus – AC Milan bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

Niewiele brakowało, a Stara Dama straciłaby szansę na jakąkolwiek statuetkę w bieżącym sezonie. Przysłowiowy tyłek uratował im jednak niespodziewanie Arkadiusz Milik w pucharowej potyczce z Lazio. Mniej więcej w tym samym czasie Rossoneri rywalizowali z Interem. Przegrywając nieznacznie ze swoim odwiecznym rywalem, wyrządzili mu jednocześnie ogromną przysługę. W wyniku tego zwycięstwa Martinez i spółka stali się bowiem nowym mistrzem kraju. Można więc rzec, że będziemy mieli do czynienia z pojedynkiem dwóch uśpionych potęg. Jestem bardzo ciekawy, czy którąś z nich będzie stać na wspięcie się na wyżyny swoich umiejętności.

Juventus – AC Milan przewidywane składy

Na chwilę obecną wiele wskazuje na to, że oba zespoły przystąpią do opisywanej rywalizacji w następujących zestawieniach:

Juventus: Szczęsny – Kostic, Danilo, Bremer, Gatti, Cambiaso – Rabiot, Locatelli, McKennie – Vlahovic, Chiesa

AC Milan: Maignan – Terracciano, Gabbia, Tomori, Kalulu – Reijnders, Adli, Pulisic, Loftus-Cheek, Musah – Leao

Gdzie oglądać Juventus – AC Milan? Transmisja i godzina

Wszyscy zainteresowani będą mogli śledzić relację z tego pojedynku na antenach stacji Eleven Sports 1. Jej pierwszy gwizdek powinien wybrzmieć około godz. 18:00 w dniu 27 kwietnia 2024 roku.