Juventus – Bologna typy i kursy bukmacherskie, gdzie oglądać transmisję meczu? (Serie A, 02.10.2022)

Choć Juve oraz Bolognę dzieli w tabeli Serie A aż osiem miejsc, to różnica punktowa jest zdecydowanie mniejsza i to ona jest odzwierciedleniem formy obu tych zespołów. Czy wynik tego pojedynku pozwoli którejś ze strony na poprawę swojego dorobku punktowego? Juventus – Bologna gdzie obejrzeć, typy, kursy. Serdecznie zapraszamy.

Juventus – Bologna typy warte uwagi

Sprawdźcie, jakie Juventus – Bologna typy wydały nam się tym razem zdecydowanie najciekawsze:

Przygaszony potwór

Odbieranie zasług i lekceważenie tak renomowanego rywala jak Juventus może skończyć się źle. Tego, że turyńczycy są aktualnie w kiepskiej dyspozycji ukryć się raczej nie da. Mimo to Bianconeri to nadal piekielnie silna drużyna. Drużyna, w której jedną z kluczowych postaci jest sensacyjnie nasz rodak Arkadiusz Milik.

Forma polskiego napastnika przed przerwą reprezentacyjną dawała spore nadzieje na to, że podczas spotkań Ligi Narodów wychowanek Rozwoju Katowice nawiąże wreszcie do swoich najlepszych czasów w kadrze. Mecz z Holandią nie poszedł jednak zdecydowanie po jego myśli, co nie musi być oczywiście równoznaczne ze spadkiem formy na włoskich boiskach. Mamy nadzieję, że 28-latek w starciu z Bologną udowodni po raz kolejny, że włoski klimat zdecydowanie mu służy.

juventus-bologna-typy

Uznaliśmy, że warto wspomnieć także w dzisiejszym artykule, jak interesująco przedstawiają się Juventus – Bologna kursy na pewną linię rzutów rożnych. Zarówno gospodarze, jak i przyjezdni z Bolonii znajdują się blisko szarego końca zestawienia obejmującego drużyny wykonujące kornery zdecydowanie najrzadziej w całej ligowej stawce. Bylibyśmy wręcz zdumieni, gdyby udało im się wyegzekwować więcej niż 11 takich stałych fragmentów gry. W teorii wydaje się to wręcz niemożliwe. Jak będzie w rzeczywistości? Czas pokaże.

Bezpośrednie mecze Juventus – Bologna

  • Juventus – Bologna 1:1
  • Bologna – Juventus 0:2
  • Bologna – Juventus 0:4

Wnioski po krótkiej analizie kilku ostatnich bezpośrednich meczów w wykonaniu obu ekip? Stara Dama przy swojej optymalnej formie pokonuje Rossoblu bez najmniejszych problemów. Teraz rodzi się tylko pytanie, czy to jest właśnie taki moment.

Gdzie obejrzeć spotkanie Juventus – Bologna?

Z meczu Juventus – Bologna transmisja będzie dostępna na antenach stacji Eleven Sports 2.

Gdzie oglądać na żywo?
Oglądaj transmisję tutaj

zakłady bukmacherskie BETCLIC

Oglądaj tutaj

zakłady bukmacherskie FORTUNA

OGLĄDAJ TUTAJ

zakłady bukmacherskie sts

OGLĄDAJ TUTAJ

OGLĄDAJ TUTAJ

O której i kiedy Juventus – Bologna?

Pierwszy gwizdek omawianego pojedynku zaplanowano na godz. 20:45 w dniu 2 października 2022r.

Także na angielskich boiskach dojdzie w to niedzielne popołudnie do naprawdę pasjonującego starcia. Naprzeciw siebie staną w nim dwa Manchestery – City oraz United.