Juventus – Roma typy, kursy, przewidywania (27.08.2022)

Minimalnie lepszym wejściem w nową kampanię rozgrywkową mogą pochwalić się na ten moment piłkarze występujący w roli gospodarza na obiekcie ulokowanym w Rzymie. Jak zakończy się ich podróż do dawnej stolicy kraju? Juventus – Roma gdzie obejrzeć, typy, kursy, przewidywania.

Najciekawsze Juventus – Roma typy

Jesteście ciekawi, jakie Juventus – Roma zakłady są warte szczególnej uwagi? Sprawdźcie zatem kilka niniejszych propozycji:

Czas nie jest sprzymierzeńcem Juventusu

Max Allegri to trener, który jeszcze do niedawna był w Turynie synonimem sukcesu. Jego kolejna przygoda z najbardziej utytułowaną włoską ekipą nie jest jednak z pewnością tak udana, jak początkowo oczekiwano. Mówiło się, że tym razem na zaprowadzenie swoich rządów 55-latek będzie potrzebował nieco więcej czasu niż ostatnio. Kolejne tygodnie mijają, a wielkiej poprawy nie widać.

Zupełnie odmienna atmosfera panuje w Rzymie. Tamtejsza ekipa popularnych Wilków zaliczana jest przez niektórych do wąskiego grona największych kandydatów do walki o tytuł. Idealnym potwierdzeniem tych imponujących planów byłoby pewne zwycięstwo nad zespołem Bianconerich. Juventus – Roma typy na podobne zdarzenie wydają się być jednak dość ryzykowne. Co innego te, wedle których przyjezdni zwyciężyliby jedną z połów. Tutaj prawdopodobieństwo jest już zdecydowanie większe.

juventus-roma-typy

Jeśli któremuś z graczy miałoby zależeć na pokonaniu golkipera Starej Damy o wiele bardziej niż pozostałym, to będzie to z pewnością Paolo Dybala. Argentyńczyk mówiąc kolokwialnie został wygnany ze stolicy Piemontu jakieś kilka tygodni temu. Już jego powitanie z nowymi kibicami zwiastowało, iż w Rzymie będzie mógł liczyć na dużo lepsze traktowanie. Pogrążenie byłego klubu pozwoliłoby mu udowodnić, że zbyt szybko zrezygnowano tam z jego ponadprzeciętnych umiejętności.

Ostatnie bezpośrednie pojedynki

  • Roma – Juventus 3:4
  • Juventus – Roma 1:0
  • Juventus – Roma 2:0

Jako osoby niezwiązane blisko z żadną z opisywanych drużyn życzylibyśmy sobie, aby sobotnie starcie było choćby w połowie tak dobre, jak zmagania 9 stycznia tego roku, kiedy to widzowie zgromadzeni na Stadio Olimpico byli świadkami aż siedmiu trafień!

Ostatnie spotkania Juventusu

  • Sampdoria – Juventus 0:0
  • Juventus – Sassuolo 3:0
  • Juventus – Atletico 0:4

Kiepski mecz z Sassuolo popsuł z pewnością dość dobre humory panujące w szeregach Starej Damy. Jeśli turyńczycy zagrają przeciwko Giallorossim w podobnym stylu, to ich dorobek punktowy nie powiększy się niestety o kolejne cenne trzy oczka.

Ostatnie mecze Romy

  • Roma – Cremonese 1:0
  • Salernitana – Roma 0:1
  • Roma – Szachtar 5:0

Jose Mourinho nie ukrywa, że celem jego drużyny na ten sezon jest walka o czołowe miejsca w stawce. Jak na razie ten plan udaje się realizować w 100%, jednak ciężko oprzeć się wrażeniu, jakoby rzymianie używali do tego zaledwie kilkudziesięciu procent swoich sił. Do osiągnięcia korzystnego rezultatu przeciwko Juve będzie potrzeba zdecydowanie więcej.

Kiedy i o której Juventus – Roma?

Wedle aktualnie dostępnych informacji początek niniejszej potyczki zaplanowano na godz. 18:30 w dniu 27 sierpnia bieżącego roku.

Juventus – Roma transmisja na żywo

Relację na żywo z pojedynku pomiędzy Juventusem a Romą będzie można śledzić na antenach stacji Eleven Sports 1.