KAA Gent – Pogoń Szczecin gdzie oglądać? Transmisja i stream online (9.08.2023)

KAA Gent – Pogoń Szczecin gdzie oglądać? Transmisja i stream online (9.08.2023)
fot. Icon Sport

W półfinale kwalifikacji Ligi Konferencji Europy KAA Gent zagra z Pogonią Szczecin. Przed polskim zespołem niewątpliwie bardzo trudne zadanie. “Portowcy” na pewno powalczą jednak o to, by wywieźć z Belgii jak najlepszy wynik. My przed tym meczem wyjaśniamy, KAA Gent – Pogoń Szczecin gdzie oglądać.

Gdzie oglądać KAA Gent – Pogoń Szczecin? Transmisja 

Pogoń Szczecin pozostaje w grze o awans do fazy grupowej Ligi Konferencji Europy. By jednak dotrzeć do tej części rozgrywek, musi przebrnąć przez końcowy etap kwalifikacji. Teraz “Portowcy” zagrają w półfinale eliminacji, który niewątpliwie będzie bardzo wymagający. Wszystko dlatego, że przeciwnikiem polskiego zespołu będzie KAA Gent.

Pierwsze spotkanie z belgijskim zespołem odbędzie się 9 sierpnia 2023 roku. Początek rywalizacji przewidziany został na godzinę 20:00. Warto wygospodarować sobie trochę czasu, by zobaczyć tę konfrontację – oczywiście dostępna będzie KAA Gent – Pogoń Szczecin transmisja z polskim komentarzem.

Gdzie będzie można obejrzeć starcie belgijsko-polskie? Bezpośredni przekaz live pojawi się na antenie TVP Sport. Zapewne wiele osób włączy TV, by sprawdzić, jak radzi sobie ekipa ze Szczecina. Wspomnieliśmy już o tym, że łatwo o sukces Pogoni nie będzie, ale… dopóki piłka w grze, wszystko zdarzyć się może!

Gdzie obejrzeć KAA Gent – Pogoń Szczecin? Stream online

Oczywiście pojawi się też KAA Gent – Pogoń Szczecin stream za free. Za pośrednictwem internetu ten mecz będzie można oglądać w serwisie sport.tvp.pl. 

Transmisja w tym miejscu będzie zupełnie bezpłatna i oczywiście w stu procentach legalna. Podobnie zresztą jak przekaz w aplikacji mobilnej TVP Sport. Można z niej korzystać na kilka sposobów – m.in. z poziomu tabletów czy smartfonów z Androidem lub systemem iOS.

Pogoń przed arcytrudnym zadaniem

Wyjaśniliśmy wam już bardzo precyzyjnie KAA Gent – Pogoń Szczecin gdzie oglądać. To spotkanie będzie starciem w ramach półfinału kwalifikacji Ligi Konferencji Europy i odbędzie się 9 sierpnia.

Pogoń czeka trudne zadanie. Zdecydowanym faworytem są gospodarze. Każdy inny wynik niż triumf belgijskiej drużyny będzie trzeba uznać za niespodziankę. Ogromną niespodziankę!