Kacper Kozłowski kontuzjowany. Opuszcza zgrupowanie!

Kacper Kozłowski kontuzjowany. Opuszcza zgrupowanie!

Prawdziwa plaga kontuzji opanowała reprezentację Polski! Z najnowszych doniesień medialnych wynika, że zgrupowanie kadry opuścił następny piłkarz. Tym razem chodzi o Kacpra Kozłowskiego.

Kacper Kozłowski z urazem. To jakieś fatum!

Kacper Kozłowski jest już trzecim piłkarzem, u którego podczas zgrupowania zdiagnozowano uraz. Wcześniej kontuzje wykluczyły z gry takich zawodników jak Kamil Piątkowski czy też Bartosz Bereszyński.

Kozłowski w treningu nie uczestniczył już we wtorek (21 marca). Dzień później natomiast stało się jasne, że jego dalszy pobyt na zgrupowaniu nie ma najmniejszego sensu. W związku z tym spakował swoje rzeczy i wyjechał.

Portal meczyki.pl przekazał, że selekcjoner Fernando Santos nie zamierza powoływać dodatkowego zawodnika w miejsce Kacpra Kozłowskiego. Wcześniej natomiast zaprosił na zgrupowanie Tymoteusza Puchacza. Taką decyzję podjął po kontuzji Bartosza Bereszyńskiego.

Na razie nie jest jasne, co się stało Kacprowi Kozłowskiemu. Utalentowany pomocnik do tej pory rozegrał sześć meczów w reprezentacji Polski, w tym dwa podczas Euro 2020. Jego uraz potwierdził w rozmowie z Interią Jakub Kwiatkowski, team manager i rzecznik prasowy reprezentacji Polski.

Santos już na początku współpracy z biało-czerwonymi ma więc pod górkę. Czy mimo perturbacji zdrowotnych zdoła zaliczyć udany debiut w roli opiekuna Polaków? Tego dowiemy się już 24 marca w godzinach wieczornych. Właśnie tego dnia Polska zagra na wyjeździe z Czechami. Początek o 20:45.