Kalendarz kibica na weekend (29-31 marca)

Kalendarz kibica na weekend (29-31 marca)

Co tym razem czeka fanów lubelskiego sportu? Zapraszamy do zapoznania się z wydarzeniami sportowymi mającymi miejsce w ostatni weekend marca.

PIĄTEK

KOSZYKÓWKA

King Szczecin – TBV Start Lublin o godzinie 18:00 (Energa Basket Liga)


SOBOTA

KOSZYKÓWKA

U!NB AZS UMCS Lublin – ŁKS AZS UŁ SG Łódź  o godzinie 16:00 (II liga, faza play-off)
Pszczółka Polski-Cukier AZS UMCS Lublin – PGE MKK Siedlce o godzinie 19.10 (Energa Basket Liga Kobiet)

PIŁKA NOŻNA

Górnik II Łęczna – Polesie Kock o godzinie 11:00 (IV liga lubelska)
Escola Varsovia Warszawa – Motor Lublin o godzinie 12:00 (Centralna Liga Juniorów)
Stal Rzeszów – Avia Świdnik o godzinie 15:00 (III liga, grupa IV)
Kłos Chełm – Start Krasnystaw o godzinie 15:30 (IV liga lubelska)
Victoria Żmudź – Hetman Zamość o godzinie 16:00 (IV liga lubelska)
Powiślak Końskowola – Tomasovia Tomaszów Lubelski o godzinie 16:00 (IV liga lubelska)
Motor Lublin – Spartakus Daleszyce o godzinie 17:00 (III liga, grupa IV)

PIŁKA RĘCZNA

UKS Olimpia Biała Podlaska – SPR Nowe Piekuty o godzinie 11:00 (II liga mężczyzn, grupa III niemistrzowska)
Azoty II Puławy – AZS AWF Warszawa o godzinie 12:00 (II liga mężczyzn, grupa III mistrzowska)
Energa AZS Koszalin – MKS Perła Lublin o godzinie 13:00 (PGNiG Superliga kobiet)
Azoty Puławy – THW Kiel o godzinie 15:00 (Puchar EHF)
SPR ROKiS Radzymin – AZS AWF Biała Podlaska o godzinie 18:00  (I liga mężczyzn, grupa C)
MKS Padwa Zamość – SPR PWSZ Tarnów o godzinie 18:00 (I liga mężczyzn, grupa C)
MKS AZS UMCS Lublin – MKS Olimpia Beskid Nowy Sącz o godzinie 18:00 (I liga kobiet, grupa B)

SIATKÓWKA

IX Memoriał Kamila Skowyry w Końskowoli z udziałem m.in. Powiślaka Końskowola i UKS Arki Wojsławice od godziny 9:00
AZS AWF Biała Podlaska – MKS Kraśnik o godzinie 17:00 (III liga siatkówki mężczyzn)

RUGBY

Budowlani Łódź – Budowlani Lublin o godzinie 15:00 (Ekstraliga rugby)


NIEDZIELA

FUTSAL

GKS Tychy – AZS UMCS Lublin o godzinie 18:00 (I liga, grupa południowa)

PIŁKA NOŻNA

Górnik Łęczna – Widzew Łódź o godzinie 13:05 (II liga)
Motor Lublin – BKS Lublin o godzinie 13:30 (Centralna Liga Juniorów U17)
Lewart Lubartów – Włodawianka Włodawa o godzinie 14:00 (IV liga lubelska)
Orlęta Łuków – Kryształ Werbkowice o godzinie 14:00 (IV liga lubelska)
Huczwa Tyszowce – Łada 1945 Biłgoraj o godzinie 14:00 (IV liga lubelska)
Stal Kraśnik – Podlasie Biała Podlaska o godzinie 15:00 (III liga, grupa IV)
Sokół Sieniawa – Wisła Puławy o godzinie 15:00 (III liga, grupa IV)
MKS Ryki – Lublinianka o godzinie 15:00 (IV liga lubelska)
Chełmianka Chełm – Orlęta Radzyń Podlaski o godzinie 15:30 (III liga, grupa IV).