Kiedy gra Lech z Fiorentiną w 1/4 finału Ligi Konferencji? O której mecz?

Kiedy gra Lech z Fiorentiną w 1/4 finału Ligi Konferencji? O której mecz?
fot. Icon Sport

Lech Poznań solidnie prezentuje się w rozgrywkach Ligi Konferencji Europy. Kolejorz ma przed sobą kolejne wyzwanie, związane z rywalizacją w 1/4 finału LKE. Kiedy gra Lech Poznań i z kim?

Kiedy gra Lech Poznań mecz z Fiorentiną w ćwierćfinale LKE?

W 1/4 finału Ligi Konferencji Europy Lech Poznań rywalizować będzie z włoską Fiorentiną. Kiedy Lech – Fiorentina? Pierwsze spotkanie odbędzie się 13 kwietnia 2023 roku na stadionie w Poznaniu. Premierowy gwizdek arbitra rozbrzmi natomiast o 21:00. Wiesz już zatem, o której mecz Lech – Fiorentina.

Rewanż został zaś zaplanowany na 20 kwietnia. Wówczas oczywiście dojdzie do konfrontacji we Włoszech. Pierwszy gwizdek sędziego rozlegnie się o godzinie 18:45. Emocji na pewno nie zabraknie!

Pojedynki Lecha Poznań z Fiorentiną zapowiadają się pasjonująco. Kibice ostrzą sobie zęby na te konfrontacje. Oczywiście łatwo o triumf Kolejorzowi na pewno nie będzie. O końcowym rozrachunku zadecydować mogą najmniejsze detale.

Czy Lech ma szanse na awans do półfinału Ligi Konferencji Europy? Łatwo o to nie będzie, ale na pewno jest taka możliwość. Kolejorza z pewnością będzie wspierać wielu kibiców. Część pojawi się na stadionie, a inni kibicować będą sprzed telewizorów i różnych innych urządzeń. Transmisja z Poznania dostępna będzie m.in. na TVP Sport, sport.tvp.pl, a także w aplikacji TVP Sport i na platformie Viaplay.

Z kim zagra Lech Poznań w półfinale Ligi Konferencji Europy

Na razie Lech Poznań skupia się na meczach 1/4 finału Ligi Konferencji Europy. A co jeśli Kolejorz przejdzie dalej? Wówczas polski zespół stanie przed kolejnymi wyzwaniami.

Rywalem Lecha byłby albo FC Basel, albo OGC Nice. Półfinałowe mecze LKE przewidziano na 11 i 18 maja. Czas pokaże, czy poznaniacy w nich zagrają.