Kilka nowych twarzy na treningach AMSPN Hetman Zamość

W poniedziałek mistrz jesieni IV ligi rozpoczął przygotowania do rundy rewanżowej. Piłkarze przez cały okres zimowej przerwy będą trenować wyłącznie w Zamościu, gdzie warunki do ćwiczenia są bardzo dobre. Póki co z drużyną przygotowuje się dwóch nowych graczy.

Zawodnicy trenują oczywiście pod okiem Andrzeja Rycaka oraz Włodzimierza Kwiatkowskiego. Obaj postarają się jak najlepiej przygotować swoich podopiecznych do walki o trzecią ligę. – Do sezonu przygotowujemy się tradycyjnie, a jak wiadomo na początku musi być jakaś podbudowa. Potem stały mikrocykl – treningi i mecz, treningi i mecz – powiedział dla Lubsport Rycak.

Zbyt wielu zmian w zespole na razie nie ma. – Kadra nam się zbytnio nie zmieniła. Łukasz Fidler wyjechał do Krakowa, ale dołączyliśmy do zespołu najzdolniejszych juniorów – dodał trener. Jeśli chodzi natomiast o wzmocnienia to z Hetmanem trenują Szymon Solecki oraz Andrzej Robak. Obaj w przeszłości reprezentowali już biało-zielono-czerwone barwy. Pierwszy z nich jest obrońcą i kilka sezonów temu był między innymi graczem Polonii Warszawa oraz Stali Rzeszów. Ostatnio występował w Omedze Stary Zamość. Drugi natomiast jest napastnikiem. – Trenują z nami, ale nie jest przesądzone czy zostaną w Zamościu – wyznał Rycak. Szkoleniowcy prowadzą jeszcze rozmowy z dwoma innymi piłkarzami z okolicznych klubów, ale na razie nie chcą ujawniać ich nazwisk.

Plan sparingów

24.01 godz. 11:00 – Tomasovia
31.01 godz. 11:00 – Kryształ Werbkowice
02.02 godz. 11:00 – Łada Biłgoraj
14.02 godz. 11:00 – Olimpia Miączyn
21.02 godz. 11:00 – Omega Stary Zamość
28.02 godz. 11:00 – Sparta Rejowiec
07.03 godz. 13:00 – Chełmianka Chełm
14.03 godz. 11:00 – Pogoń Łaszczówka

0 0 votes
Article Rating