KKS Kalisz – Śląsk Wrocław typy i kursy (01.03.2023)

Rozgrywki Fortuna Pucharu Polski to idealna okazja na zapisanie pięknej karty w historii klubu. Czy z tej okazji skorzystają w środowy wieczór popularni Cebulorze? KKS Kalisz – Śląsk Wrocław typy, kursy, zapowiedź. Serdecznie zapraszamy do analizy przedmeczowej.

KKS Kalisz – Śląsk Wrocław typy i przewidywania

Kibice Śląska Wrocław nie mają raczej łatwego życia. Ich pupile od poprzedniej kampanii notują kiepskie bądź bardzo kiepskie wyniki, które sprawiają, iż zespół z Dolnego Śląska dobrze zadomowił się w dolnych rejonach tabeli najwyższej polskiej klasy rozgrywkowej.

kks-kalisz-slask-wroclaw-typy

Triumf nad Lechem rozbudził na pewno nieco nadzieję wszystkich sympatyków ekipy rozgrywającej swoje domowe mecze na Tarczyński Arena. Do pełni szczęścia brakuje tylko przeniesienia tej dobrej dyspozycji na zmagania w Pucharze Polski.

KKS Kalisz mimo dużo mniejszego budżetu i zdecydowanie gorszego poziomu sportowego łatwo broni jednak na pewno nie złoży. Kakaesiacy potwierdzili to już zresztą raz w tej odsłonie pucharu, eliminując z dalszej gry zabrzańskiego Górnika.

Mamy przeczucie graniczące z pewnością, że KKS Kalisz – Śląsk Wrocław typy na to, iż oba zespoły zdobędą przynajmniej po jednym golu, to jedna z najlepszych opcji w odniesieniu do tego spotkania. Niewykluczone, że do wyłonienia zwycięzcy ponownie będzie potrzebna seria rzutów karnych. Szczypta emocji nikomu przecież jeszcze nie zaszkodziła, prawda?

KKS Kalisz – Śląsk Wrocław ostatnie wyniki

W pierwszej potyczce w rundzie rewanżowej Duma Kalisza bezbramkowo zremisowała z jednym ze swoich głównych rywali w walce o awans na zaplecze PKO Ekstraklasy tj. zespołem Olimpii Elbląg. Wojskowi w rytmie meczowym są już natomiast od kilku dobrych tygodni, czego efektem była zresztą sensacyjna wygrana nad Lechem. Bieżąca dyspozycja wskazuje więc jednoznacznie, kto powinien być górą w środowe popołudnie. My po cichu liczymy jednak na spore emocje.

Ostatnie mecze KKS-u

  • KKS – Olimpia Elbląg 0:0
  • KKS – Polonia Środa Wielkopolska 3:4
  • KKS – Unia Skierniewice 3:1

Ostatnie mecze Śląska

  • Śląsk – Lech Poznań 2:1
  • Widzew – Śląsk 1:0
  • Śląsk – Korona 1:1

KKS Kalisz – Śląsk Wrocław bezpośrednie mecze

W przeszłości los nie skrzyżował nigdy dróg ekip z Kalisza oraz Wrocławia.

KKS Kalisz – Śląsk Wrocław kursy bukmacherskie

W naszych propozycjach zawartych w sekcji KKS Kalisz – Śląsk Wrocław typy staraliśmy się nie faworyzować żadnej ze stron tego pojedynku. Nieco innego zdania są jednak tym razem sami bukmacherzy. Większość firm na czele z STS-em widzi bowiem najmniejszych szans na inne rozstrzygnięcie, aniżeli pewna wygrana wrocławian.

  • Wygrana KKS Kalisz: 5.15 
  • Remis: 4.15
  • Wygrana Śląska: 1.59

Gdzie oglądać KKS Kalisz – Śląsk Wrocław? Transmisja

Przekaz na żywo z tego pojedynku będzie dostępny na antenach stacji Polsat Sport. Jesteście ciekawi, o której KKS Kalisz – Śląsk Wrocław? Oficjalne rozpoczęcie starcia na kaliskim obiekcie zaplanowano więc na godz. 17:30 w dniu 1 marca 2023 roku.