Kolejne granie u trampkarzy

Kolejne granie u trampkarzy

Podobnie jak juniorzy, 8. kolejkę zagrali w ten weekend piłkarze trampkarzy starszych i młodszych w lidze wojewódzkiej. Okrasą w obydwu ligach był mecz na szczycie między PN Motor Lublin, a TOP 54 Biała Podlaska.

W kategorii trampkarzy starszych zdecydowane zwycięstwo odnieśli piłkarze PN Motoru Lublin, którzy pokonali w meczu na szczycie TOP 54 Biała Podlaska 5:2. Wysokie zwycięstwo odnieśli także piłkarze Zawiszy Garbów, którzy okazali się lepsi od Gryfa Gmina Zamość. Jednak najbardziej okazały triumf zanotowali zawodnicy Widoku Lublin, pewnie ogrywając Orlęta Łuków 10:2.

Wyniki Wojewódzkiej Ligi Trampkarzy Starszych:

Widok Lublin – Orlęta Łuków 10:2

PN Motor Lublin – TOP 54 Biała Podlaska 5:2

Zawisza Garbów – Gryf Gmina Zamość 5:1

Tomasovia Tomaszów Lubelski – Orlęta Radzyń Podlaski 2:8

OSiR Biłgoraj – Górnik Łęczna 1:1

AMSPN Hetman Zamość – BKS Lublin 2:2

Wisła Puławy – Victoria Parczew 0:2

O krótką ocenę własnego meczu poprosiliśmy trenera BKS Lublin, Przemysława Drabika:

– Mecz w pierwszej połowie zdecydowanie pod nasze dyktando ale popełniliśmy błąd przy pierwszej bramce dla Hetmana. Druga bramka to prezent od arbitra, który niesłusznie podyktował rzut karny dla gospodarzy, a gdy nasz piłkarz był faulowany to sędzia tego nie widział. W drugiej połowie było konsekwentne sędziowanie pod zespół gospodarzy. W mojej opinii sędzia był stronniczy. Podsumowując byliśmy naprawdę dużo lepsi. Mieliśmy jeszcze kilka sytuacji które powinniśmy wykorzystać ale się nie udało. Niestety potem rozpadał się deszcz, boisko zrobiło się bardzo grząskie więc nie było mowy o jakieś lepszej grze. Jakieś sytuacje jeszcze były, ale to nie były jakieś klarowne akcje.


Co nie udało się trampkarzom starszym uczynili młodsi – w rywalizacji z Hetmanem Zamość, BKS Lublin wygrał zdecydowanie 8:0. Punkty stracił za to Niedźwiadek Chełm, który zremisował 2:2 z Wisłą Puławy. Ponadto PN Motoru Lublin pokonały, w meczu na szczycie TOP 54 Biała Podlaska 2:0.

Wyniki Wojewódzkiej Ligi Trampkarzy Młodszych:

Widok Lublin – Orlęta Łuków 2:1

PN Motor Lublin – TOP 54 Biała Podlaska 2:0

Avia Świdnik – Gaudium Zamość 1:2

Tomasovia Tomaszów Lubelski – Orlęta Radzyń Podlaski 6:1

OSiR Biłgoraj – Górnik Łęczna 7:0

AMSPN Hetman Zamość – BKS Lublin 0:8

Wisła Puławy – Niedźwiadek Chełm 2:2

O krótki komentarz swojego meczu poprosiliśmy trenera PN Motor Lublin, Roberta Rogalę:

– Jestem zadowolony z moich zawodników choć możemy jeszcze trochę popracować nad skutecznością. Mecz przebiegał pod nasze dyktando. Przeciwnik nie stworzył żadnej sytuacji bramkowej, a my mieliśmy ich około 5-6. Czasami brakowało szczęścia, wynik tego spotkania powinien być zdecydowanie wyższy.