Kolejny remis Wisły Puławy

Kolejny remis Wisły Puławy

W 32. kolejce rozgrywek grupy IV III ligi Wisła Puławy zremisowała bezbramkowo w Kozienicach z Sołą Oświęcim. Po remisach z Orlętami Radzyń Podlaski i Avią Świdnik to trzeci z rzędu podział punktów podopiecznych Jacka Magnuszewskiego. – Był to dla nas trudny mecz, bo Soła Oświęcim to dobra drużyna. Mieliśmy problem z grą w ofensywie. Dodatkowo trapią nas kontuzje, które spowodowały absencję w tej konfrontacji m.in. Michała Kobiałki. Rywal zaprezentował się solidnie w tym spotkaniu, a o jego sile świadczy choćby liczba punktów zdobytych w tej rundzie. W tym meczu oba zespoły skoncentrowały się na tym, żeby nie stracić bramki. Było bardzo mało okazji do strzelenia gola: my mieliśmy dwie takie szanse, przeciwnicy również dwie. Myślę, że wynik jest sprawiedliwy. To nasz trzeci remis z rzędu, ale nie jestem tym zaniepokojony. Brakuje nam troszkę jakości, bo wielu ważnych dla tej drużyny graczy zmaga się z urazami. Znajdujemy się jednak na takim etapie sezonu, że daję grać różnym zawodnikom. Często zmieniamy ustawienie, szukając innych rozwiązań pod kątem nowej kampanii. Wiadomo, że do każdego meczu podchodzimy, by zwyciężyć, ale wynik nie jest już najważniejszą sprawą – komentuje trener Dumy Powiśla.

NASTĘPNA KOLEJKA

W następnej kolejce Wisła Puławy zagra na wyjeździe ze Spartakusem Daleszyce (2 czerwca, 17:00).

Wisła Puławy – Soła Oświęcim 0:0

Wisła: Kurek – Barański, Pielach, Poznański, Litwiniuk – Szczotka (55′ Stanisławski), Supryn (84′ Popiołek), Skałecki, Zuber (80′ Chudyba), Kacprzycki (62′ Zmorzyński) – Żelisko.

Soła: Szelong – Kasolik, Pieprzyca, Rutkowski, Chowaniec (73′ Jaworek) – Duda, Witkowski, Feruga, Szela (76′ Ceglarz), Wyjadłowski (60′ Kuczak) – Wójcik (86′ Terbalyan).

Żółte kartki: Przemysław Skałecki – Daniel Feruga
Sędziował: Piotr Kozłowski (Lublin).

fot. Robert Romaniuk (archiwum)