Kolektyw pewny w Sparcie Rejowiec Fabryczny

Kolektyw pewny w Sparcie Rejowiec Fabryczny

We wtorek na pierwszym treningu przed startem sezonu 2019/2020 spotkali się piłkarze Sparty Rejowiec Fabryczny. Trener Bartosz Bodys miał do dyspozycji dwudziestu czterech zawodników. 

Za nami typowe wprowadzenie po krótkiej przerwie, jaką mieliśmy. Porozciągaliśmy się, pooddawaliśmy strzały na bramkę i wszystko zakończyliśmy grą. Na zajęciach pojawiło się trzech nowych graczy, więc już teraz mogliśmy się im przyjrzeć. W tym gronie są: obrońca, pomocnik oraz napastnik. Wszyscy z nami na razie zostają – mówi szkoleniowiec beniaminka IV ligi lubelskiej.

Na pierwszym treningu zabrakło Mateusza Adamca, Konrada Kiejdy i Mateusza Wołosa, których zatrzymały sprawy prywatne. Wspomniana trójka dołączy do zespołu na początku przyszłego tygodnia.

Po stronie plusów należy zaznaczyć, że z zespołu z Rejowca Fabrycznego nikt nie zgłosił chęci odejścia i klub także z nikogo nie rezygnuje. W nadchodzącym sezonie w Sparcie zabraknie jedynie 15-letniego bramkarza, który dostał się do Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Łęcznej.

PLAN SPARINGÓW SPARTY REJOWIEC FABRYCZNY 

17.07 – Unia Hrubieszów
27.07 – Górnik II Łęczna
31.07 – Łada 1945 Biłgoraj
7.08 – Świdniczanka Świdnik
10.08 – Sokół Konopnica.

fot. Sparta Rejowiec Fabryczny (archiwum)