Kolumbia – Brazylia typy i kursy bukmacherskie (17.11.2023)

Walka o miejsca za plecami Argentyńczyków w eliminacjach do kolejnego mundialu jest bardzo zacięta. Kto może być górą w pojedynku na Estadio Metropolitano Roberto Meléndez? O tym w tekście Kolumbia – Brazylia typy. Miłej lektury!

Kolumbia – Brazylia typy bukmacherskie

Z punktu widzenia czysto historycznego obie opisywane drużyny dzieli ogromna przepaść. Los Cafeteros to jednokrotni zdobywcy mistrzostwa Ameryki Południowej. Kanarki natomiast aż dziewięć razy sięgali po podobny puchar, a pięciokrotnie w ich ręce trafiała statuetka dla najlepszej reprezentacji na świecie.

Teoretycznie zwycięzca ich bezpośredniego pojedynku powinien być w zasadzie tylko i wyłącznie jeden. Piłka nożna jest jednak pełna niespodzianek. Żadnego z rozstrzygnięć nie można zatem kategorycznie wykluczyć.

kolumbia-brazylia-typy

Luis Diaz i spółka to naprawdę solidna ekipa. Ciężko nam wiec uwierzyć w to, że przyjezdni zdominują ich na przestrzeni całego spotkania. W związku z tym Kolumbia – Brazylia typy skupiamy na zwycięstwie Zielono-żółtych w przynajmniej jednej z połów spotkania.

Jednocześnie mocno liczymy na to, iż samo starcie będzie dość obfite w gole. Każda z drużyn posiada w swoich szeregach paru wyraźnie ofensywnie usposobionych graczy. Miejmy nadzieję, że wykażą się oni dobrą formą strzelecką. Czym byłaby bowiem interesująca piłkarska potyczka bez co najmniej kilku goli?

Kolumbia – Brazylia kursy bukmacherskie

Legalni bukmacherzy na czele z Fortuną zdecydowanie bardziej faworyzują zespół gości. Kurs na ich wygraną oscyluje aktualnie wokół 2.30. Przelicznik na podział oczek to dokładnie 3.20. Nieco więcej, bo 3.30 to natomiast wartość kursu na triumf podopiecznych Nestora Lorenzo.

Kolumbia – Brazylia bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

W przeszłości obie reprezentacje mierzyły się ze sobą już wielokrotnie. Naturalnie dużo lepszym bilansem mogą pochwalić się Canarinhos, ale zdarzały się także mecze, w których Kolumbijczycy stawiali naprawdę twardy opór. Niewykluczone, że ponownie będziemy mieli do czynienia z podobnym przypadkiem. Zwłaszcza gdy weźmiemy pod uwagę fakt, iż Plantatorzy Kawy nie przegrali żadnego z czterech dotychczasowych spotkań. Jeśli reprezentanci Brazylii marzą o zdobyciu kompletu oczek, to będą musieli się mocno postarać.

Gdzie oglądać Kolumbia – Brazylia? Transmisja i godzina

Przekaz na żywo z tego pojedynku będzie dostępny na antenach stacji Eleven Sports 1. Początek transmisji zaplanowano na godz. 1:00 w dniu 17 listopada 2023 roku.

Poszukującym ciekawych inspiracji bukmacherskich polecamy także rzucić okiem w kierunku tekstu opisujących typy dnia. Artykuł jest aktualizowany na bieżąco. Jesteśmy w 100% pewni, że każdy znajdzie w nim coś odpowiedniego dla siebie.