Koprucha dał popis w Krasnymstawie. Dobry początek nie pomógł piłkarzom Startu

Chełmianka Chełm zameldowała się w półfinale Pucharu Polski ChOZPN. Piłkarze Artura Bożyka słabo rozpoczęli mecz w Krasnymstawie i po ośmiu minutach przegrywali z tamtejszym Startem 0:1. Kolejne gole były już dziełem IV-ligowca. Do siatki gospodarzy trafiali Dawid Greguła i trzy razy Damian Koprucha. 

KOMENTARZ TRENERA

Artur Bożyk:Na początku meczu przeciwnik został nagrodzony za swoją ambitną postawę. Start stworzył sobie dwie dogodne sytuacje i jedną z nich zamienił na gola. Nam zbyt długo zajęło zaadoptowanie się do warunków postawionych przez rywala, ale koniec końców to zrobiliśmy, dzięki czemu zameldowaliśmy się w półfinale.

NASTĘPNA RUNDA

Potencjalni rywale Chełmianki Chełm w półfinale Pucharu Polski ChOZPN to: Włodawianka Włodawa lub lepsi z par Frassati FajsławiceVictoria Żmudź, Unia BiałopoleKłos Chełm.

Start Krasnystaw – Chełmianka Chełm 1:4 (1:2)
Bramki: Marek Szponar 8′ – Damian Koprucha 28′, 59′ (rzut karny), 64′, Dawid Greguła 35′

Chełmianka: Drzewiecki (85′ Niemczuk) – Wołos, Krupski (81′ Siarnik), Jodłowski, Kwiatkowski (67′ Filipczuk), Jabkowski (27′ Greguła), Krzyżak, Kobiałka (85′ Daw. Kuśmierz), Budzyński (70′ Dam. Kuśmierz), Koprucha (77′ Rak), Banaszak

Żółte kartki dla Chełmianki: Mateusz Krzyżak, Rafał Krupski
Sędziował: Mateusz Kwiatek (Chełm).

0 0 vote
Article Rating