Korona – Chrobry typy bukmacherskie i transmisja 29/05/2022

Zdecydowanie najciekawszym wydarzeniem tego weekendu jest bój o zwycięstwo w Lidze Mistrzów. Na polskich boiskach będzie jednak rozgrywane inne równie interesujące spotkanie. Która z drużyn zamelduje się w PKO Ekstraklasie jako trzeci z beniaminków? Korona – Chrobry typy bukmacherskie i transmisja.

Korona – Chrobry typy warte uwagi

Oto Korona – Chrobry zakłady, które na pewno warto rozważyć:

Teraz albo nigdy

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że już nigdy w swojej historii ekipa Chrobrego nie będzie tak blisko piłkarskiej elity, jak ma to miejsce w chwili obecnej. Trzeba otwarcie powiedzieć, że większość “znawców” skazywała podopiecznych Ivana Djurdjevica na porażkę podczas potyczki półfinałowej z Arką. Ci jednak pokazali, że stać ich na bardzo wiele. Ich determinacja podczas pojedynku z Koroną będzie zapewne równie imponująca. Czy zaprowadzi ich to do upragnionego sukcesu? Nie mamy zielonego pojęcia. Mamy jednak nadzieję, że Korona – Chrobry typy na to, że obie drużyny zdobędą gola, okażą się typami trafionymi.

korona chrobry typy

Korona – Chrobry kursy przedmeczowe sugerują jednoznacznie, kto zdaniem bukmacherów jest zdecydowanym faworytem tej rywalizacji. Spore doświadczenie na poziomie ekstraklasowym działa z pewnością na korzyść popularnych Scyzoryków. Nie jesteśmy jednak do końca pewni, czy pozwoli im to bezproblemowo pokonać Chrobrego. Uważamy, że gra na bezpośredni triumf gospodarzy jest w tym przypadku zdecydowanie zbyt ryzykowna. Idelaną propozycją wydaje się być ta, wedle której podopieczni Leszka Ojrzyńskiego odniosą zwycięstwo w przynajmniej jednej z połów tego meczu.

Ostatnie rezultaty

Obydwie drużyny mierzyły się ze sobą dotychczas zaledwie czterokrotnie. Co ciekawe żadne z tych spotkań nie rozstrzygnęło się zwycięstwem którejś ze stron. Czy oznacza to, że finał baraży do Ekstraklasy będzie wymagał dogrywki? Nie można tego wykluczyć.

  • Chrobry – Korona 1:1
  • Korona – Chrobry 2:2
  • Korona – Chrobry 2:2

Korona – Chrobry na żywo

W licznych wiadomościach kierowanych do nas pytacie, Korona – Chrobry gdzie obejrzeć tę potyczkę? Spieszymy więc Wam czym prędzej z odpowiedzią. Transmisja na żywo z tej rywalizacji będzie dostępna na antenie stacji Polsat Sport.

Pytania graczy

  • Gdzie odbędzie się mecz Korona Kielce – Chrobry Głogów?

Tradycją baraży do Ekstraklasy jest to, że poszczególne starcia rozgrywane są zawsze na terenie drużyny, która ukończyła sezon zasadniczy na wyższej pozycji. Niedzielna batalia będzie zatem miała miejsce na Suzuki Arenie w Kielcach.

  • Kto będzie sędzią tego spotkania?

Do prowadzenia tego arcyważnego pojedynku wyznaczono pana Pawła Raczkowskiego.