Korona Kielce – Lech Poznań gdzie oglądać? Transmisja i stream online

Korona Kielce – Lech Poznań gdzie oglądać? Transmisja i stream online
fot. Icon Sport

W meczu 33. kolejki PKO BP Ekstraklasy dojdzie do konfrontacji Korony Kielce z Lechem Poznań. Czy wiesz, Korona Kielce – Lech Poznań gdzie oglądać? Jeżeli nie, to przeczytaj ten tekst. Przedstawiliśmy wszystkie dostępne opcje.

Gdzie oglądać Korona Kielce – Lech Poznań? Transmisja

W sieci pojawiają się pytania o to, gdzie dostępna będzie Korona Kielce – Lech Poznań transmisja. Zanim pospieszymy z odpowiedzią na to pytanie, to musimy podkreślić, że starcie kielecko-poznańskie dojdzie do skutku w dniu 19 maja 2023 roku. Początek rywalizacji został przewidziany na godzinę 20:30.

Spotkanie będzie można śledzić za pośrednictwem telewizji. Przekaz live pojawi się na takich kanałach jak Canal+ 4K Ultra, Canal+ Sport 3, a także Canal+ Sport. By zatem móc oglądać mecz Korona – Lech, trzeba posiadać dostęp do wymienionych kanałów.

Gdzie obejrzeć Korona Kielce – Lech Poznań? Stream online

Czy będzie dostępny Korona Kielce – Lech Poznań stream za free? Niestety, nie mamy dobrych wieści w tym zakresie. Nie ma bowiem szans na to, by obejrzeć spotkanie bez ponoszenia kosztów.

Będzie jednak możliwość śledzenia rywalizacji przez internet. Przekaz live udostępniony zostanie bowiem na platformie Canal+ online. Można z niej korzystać na urządzeniach mobilnych, komputerach czy też nowoczesnych telewizorach.

Lech zagra z Koroną. Faworyt ewidentny

Wiesz już zatem, Korona Kielce – Lech Poznań gdzie oglądać. Warto jeszcze zauważyć, że faworytem tego pojedynku jest oczywiście poznański Kolejorz. Ta drużyna jest dużo wyżej notowana w zestawieniu PKO BP Ekstraklasy.

Poznańscy piłkarze póki co wywalczyli 55 punktów. Ten dorobek to efekt 15 wygranych meczów, 10 remisów, a także 7 porażek. Lech zajmuje czwarte miejsce, a Korona jest 14., z dorobkiem 38 “oczek” (10 triumfów, 8 remisów, a także 14 porażek).