Korona Kielce – ŁKS Łódź typy i kursy (12.02.2024)

Kolejne emocje związane z PKO BP Ekstraklasą widać już na horyzoncie. W tekście przeanalizuję Korona Kielce – ŁKS Łódź typy. Co przewiduję w kontekście tego spotkania? Będzie się działo!

Korona Kielce – ŁKS Łódź typy bukmacherskie

Pora omówić Korona Kielce – ŁKS Łódź typy na konfrontację w ramach PKO BP Ekstraklasy. To starcie czeka nas już 12 lutego 2024 roku. Dotychczas nieco lepiej spisywała się Korona Kielce, która ma na koncie 18 punktów i zajmuje 16. miejsce w tabeli PKO BP Ekstraklasy. ŁKS Łódź z dorobkiem 10 “oczek” jest zaś ostatni.

Korona Kielce - ŁKS Łódź typy

Ja mimo wszystko uważam, że tutaj lepszy okaże się ŁKS Łódź. Wiadomo, że wyniki sparingów nie zawsze oddają formę danego zespołu, ale sądzę, że tutaj należy mieć je na uwadze. A właśnie te rezultaty pokazują, że dyspozycja Korony nie jest zbyt dobra – przegrała ostatnie trzy mecze. ŁKS natomiast ustrzegał się porażek, co może zaowocować w lidze.

Poza tym prognozuję, że obie drużyny strzelą gola. W siedmiu z ostatnich dziesięciu meczów, w których ŁKS Łódź grał na wyjeździe, obie drużyny strzelił gola. Wymowne, prawda? Naszym zdaniem bardzo.

Korona Kielce – ŁKS Łódź kursy bukmacherskie

Warto zerknąć na kursy bukmacherskie na to spotkanie. Wskaźnik w kontekście wygranej Korony Kielce wynosi 1,84. Na remis jest to 3,50, a na triumf ŁKS-u Łódź – 3,90.

Niewątpliwie wskazania bukmacherów są bardzo wymowne. Wskazują one na to, że Korona Kielce jest zdecydowanym faworytem tego spotkania. Widzew Łódź jest w stanie postawić twarde warunki, jednak trudno stwierdzić, czy coś z tego wyniknie. Ja uważam, że łodzianie ten mecz wygrają, ale oczywiście w futbolu pewne rzeczy ciężko przewidzieć. Wszystko zweryfikuje boisko!

Korona Kielce – ŁKS Łódź bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

Po raz ostatni te dwie ekipy starły się 4 sierpnia 2023 roku. Wówczas ŁKS Łódź wygrał z Koroną Kielce 2:1. Wcześniej było 0:0, a jeszcze prędzej Korona Kielce zwyciężyła 1:0.

ŁKS Łódź ma za sobą solidne występy w sparingach. Ten zespół pokonał Strugę 4:3 i zremisował z Radnickim 1923 1:1, a poza tym pokonał Gangwon 3:2.

Korona Kielce zaś ma za sobą pasmo sparingowych niepowodzeń. Ten zespół przegrywał z Piastem Gliwice 0:2, Krumovgradem 1:2, a także Czeskimi Budziejowicami 0:1.

Gdzie oglądać Korona Kielce – ŁKS Łódź? Transmisja i godzina

Gdzie będzie można oglądać to spotkanie? Bezpośrednia transmisja dostępna będzie na Canal+ Sport 3, a także Canal+ Sport. Pojawi się również stream online na platformie Canal+ online. Każdy powinien zatem znaleźć coś dla siebie.

Spotkanie Korona Kielce – ŁKS Łódź odbędzie się 12 lutego 2024 roku. Początek zmagań przewidziano na godzinę 19:00. Emocji na pewno nie zabraknie. Warto poświęcić trochę czasu, by obejrzeć tę konfrontację.