Korona Kielce – Odra Opole typy transmisja i zapowiedź (26.05.2022)

Do gry w upragnionym finale droga jeszcze wbrew pozorom bardzo daleka. Która z ekip w ten czwartkowy wieczór okaże się bardziej zdeterminowana? Korona Kielce – Odra Opole typy, transmisja i zapowiedź.

Korona Kielce – Odra Opole typy za darmo

Korona Kielce – Odra Opole zakłady tym razem mocno skupiają się wokół tematu bramkowego. O czym dokładnie mowa? Sprawdźcie to w niniejszym akapicie:

Szybki rewanż

Los sprawił, że obydwie drużyny spotykają się już ze sobą w tym sezonie po raz trzeci. Zawodników oraz wszystkich sympatyzujących z kielecką drużyną najbardziej boli z pewnością rezultat starcia sprzed niespełna trzech tygodni. Wtedy dość niespodziewanie popularni Wikingowie Południa ograli aspirującą do bezpośredniego awansu Koronę. 26 maja 2022r. w stolicy województwa świętokrzyskiego nikt w powtórkę tego wyniku raczej nie wierzy. My musimy przyznać szczerze, że mamy sporą nadzieję związaną z występem przyjezdnych z Opola. Scyzoryki pałają żądzą rewanżu, lecz o wygraną z całą pewnością nie będzie łatwo.

korona kielce odra opole typy

Mimo iż renoma naszej PKO Ekstraklasy nie jest zbyt imponująca, to o grze w niej marzy bez wątpienia każdy zespół, który staje do walki w tegorocznych barażach. O odpuszczaniu nie może więc być mowy. Korona Kielce – Odra Opole kursy na co najmniej trzy trafienia wydały nam się w tych okolicznościach dość atrakcyjną propozycją i dlatego też postanowiliśmy umieścić ją w niniejszym artykule.

Tak ostatnio grali

Historia bezpośrednich potyczek pomiędzy obiema ekipami jest dość obfita. My jednak ograniczymy się wyłącznie do trzech ostatnich pojedynków. Ich rezultaty przedstawiają się następująco:

  • Odra Opole – Korona Kielce 3:1
  • Korona Kielce – Odra Opole 2:1
  • Odra Opole – Korona Kielce 1:0

Korona Kielce – Odra Opole na żywo

W sieci często można spotkać się z pytaniami o treści Korona Kielce – Odra Opole gdzie obejrzeć? Czym prędzej spieszymy zatem z odpowiedzią. Relacja na żywo z tego pojedynku będzie dostępna na antenie stacji Polsat Sport.

Najczęstsze pytania

  • O której początek meczu Korona Kielce – Odra Opole?

Pierwszy gwizdek tej rywalizacji zaplanowano na godz. 18:00 w dniu 26 maja 2022r.

  • Kto będzie sędzią tego pojedynku?

Do prowadzenia pierwszego z półfinałów baraży do Ekstraklasy wyznaczono pana Tomasza Musiała.

Zainteresowanych zapraszamy także do sprawdzenia naszego tekstu dotyczącego drugiego z półfinałów. Naprzeciw siebie staną w nim oczywiście ekipy Arki Gdynia oraz Chrobrego Głogów.