Korona Kielce – Piast Gliwice typy i kursy (05.05.2024)

Zapraszamy do województwa świętokrzyskiego. Sprawdź i wykorzystaj przygotowane przeze mnie na potyczkę Korona Kielce – Piast Gliwice typy podczas zawierania zakładów.

Korona Kielce – Piast Gliwice typy bukmacherskie

To może być ciekawe starcie. W nadchodzącej, trzydziestej pierwszej kolejce spotkań trwającego sezonu rozgrywek PKO BP Ekstraklasy kandydat do spadku podejmie na własnym obiekcie drużynę, która praktycznie zapewniła sobie już ligowy byt w środkowej części tabeli. Czy Kielczanie wykorzystają atut własnego boiska i przed własną publicznością zdobędą punkty, które pozwolą im wyjść z tej niekomfortowej sytuacji? Moje na mecz Korona Kielce – Piast Gliwice typy wybrałem po przeanalizowaniu zarówno wyników obydwu drużyn jak i rezultatów bezpośrednich spotkań.

Korona Kielce - Piast Gliwice typy

Zespół Korony Kielce to jedna z najsłabszych ekip w całej ligowej stawce. Podopieczni Kamila Kuzery nie mogą zaliczyć tego sezonu do udanych ale wciąż mogą uratować ligowy byt. W trzydziestu spotkaniach piłkarze Korony zanotowali sześć zwycięstw, trzynaście remisów i jedenaście porażek. Zgromadzone trzydzieści jeden oczek klasyfikują ich na szesnastej pozycji- lokata ta otwiera strefę spadkową.

Piłkarze z Gliwic to ligowy przeciętniak. Zawodnicy Aleksandara Vukovicia praktycznie zapewnili sobie grę w elicie w przyszłym sezonie. Gliwiczanie w trzydziestu ligowych, rozegranych do tej pory spotkaniach zdobyli trzydzieści osiem punktów. Złożyło się na to osiem zwycięstw, czternaście remisów i osiem porażek. W chwili obecnej zawodnicy Piasta plasują się na dziewiątej pozycji.

Według mnie niedzielne starcie w Kielcach zakończy się triumfem ekipy gospodarzy. Kielczanie panicznie potrzebują ligowych punktów i będą chcieli je zdobyć w starciu przed własną publicznością. Warto również zauważyć, że ekipa Piasta przegrała w tym roku kalendarzowym pięć z sześciu rozegranych meczów o stawkę na obiektach rywali. Drugi mój typ to powyżej 1.5 gola w tym pojedynku. Taka sytuacja miała miejsce w czterech z pięciu ostatnich bezpośrednich pojedynkach pomiędzy niedzielnymi oponentami.

Korona Kielce – Piast Gliwice kursy bukmacherskie

Bukmacherzy nie mają zdecydowanego faworyta tego starcia. W Superbet kurs na zwycięstwo Korony Kielce to 2.80, na remis 3.10 a na triumf Piasta Gliwice 2.80.

Korona Kielce – Piast Gliwice bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

Piłkarze z Kielc w ostatnim czasie na ligowym podwórku zanotowali porażkę z Wartą Poznań (0:1) triumf z Radomiakiem (4:0) i remis z Puszczą Niepołomice (1:1). Gliwiczanie pochwalić mogą się serią trzech zwycięstw: z Zagłębiem Lubin, Pogonią Szczecin i Wartą Poznań (wszystkie 2:0). Trzy ostatnie bezpośrednie starcia to dwa zwycięstwa Piasta Gliwice (2:1, 2:0) i bezbramkowy remis.

Gdzie oglądać Korona Kielce – Piast Gliwice? Transmisja i godzina

Początek meczu w Kielcach zaplanowano na niedzielę, 5 maja na godzinę 15:00. Starcie to obejrzeć będzie można w Canal+ Sport 3 oraz na polecanej platformie CANAL+ online a także myCanal, Player.pl i Polsat Box Go.

OGLĄDAJ TUTAJ