Korona Kielce – Stal Mielec typy i kursy (06.04.2024)

W pierwszym z sobotnich meczów PKO Ekstraklasy dojdzie do bezpośredniego pojedynku dwóch nieobliczalnych zespołów. Kto wyjdzie z niego zwycięsko? Sprawdź Korona Kielce – Stal Mielec typy. Serdecznie zapraszam.

Korona Kielce – Stal Mielec typy bukmacherskie

Zarządzania klubem od włodarzy Stali Mielec powinni uczyć się oficjele pozostałych kilkunastu drużyn uczestniczących w rozgrywkach najwyższej polskiej klasy rozgrywkowej. Mielczanie jako jedni z nielicznych w 2023 roku mogą się pochwalić osiągnięciem zysku, a dobre wyniki finansowe to tylko początek sporej listy sukcesów tej podkarpackiej ekipy. Niezbyt doceniany na rodzimym podwórku Kamil Kiereś stworzył w Mielcu bardzo ciekawy zespół, którego pokonanie należy w tym momencie do jednego z najtrudniejszych możliwych wyzwań.

stal-mielec-korona-kielce-typy

Spory staż Korony w piłkarskiej elicie w najbliższym boju na niewiele się prawdopodobnie zda. Teraz liczy się bowiem aktualna dyspozycja, a ta w przypadku Shkurina i spółki jest bardzo wyjątkowo wysoka. Uważam, że pozwoli to gospodarzom nadchodzącej batalii na rozstrzygnięcie jej na swoją korzyść.

Jednocześnie polecam rzucić okiem na Korona Kielce – Stal Mielec typy dotyczące liczby strzelonych goli. Mielecka drużyna próbuje rozstrzygać swoje mecze bez jakiegoś heroicznego wysiłku w sytuacjach, kiedy takie poświęcenie nie jest wymagane. Wydaje mi się, że to właśnie z tego rodzaju sytuacją będziemy mieć w ten weekend do czynienia. Jeśli piłkarze obydwu drużyn zdobędą więcej niż dwie bramki, to będę naprawdę mocno zdziwiony.

Korona Kielce – Stal Mielec kursy bukmacherskie

Postawa polskich bukmacherów względem sobotniej potyczki w stolicy województwa świętokrzyskiego jest mocno zastanawiająca. Mimo że to Stal plasuje się w tabeli PKO Ekstraklasy zdecydowanie wyżej, to buki zdają się wyraźnie faworyzować kielczan. W ofercie firmy Betfan kurs na ich wygraną wynosi 1.85, a przelicznik na triumf Stali Mielec dokładnie 4.30. Kursem 3.35 opisano natomiast prawdopodobieństwo wystąpienia remisu.

Korona Kielce – Stal Mielec bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

Koroniarze wreszcie się doigrali. Seria kiepskich wyników poskutkowała znalezieniem się w strefie spadkowej, z której wydostanie się nie będzie należało do zadań najprostszych. Drużyna z Podkarpacia dla odmiany nadal poczyna sobie naprawdę przyzwoicie jak na swój potencjał kadrowy. Lokata w czołowej ósemce na koniec sezonu jest tym samym jak najbardziej możliwa. Na miejscu Korony bałbym się konfrontacji z Biało-niebieskimi. Jeśli ktoś urywa punkty wielkiemu Lechowi, to takiego przeciwnika trzeba mocno szanować. W innym wypadku skończy się to wielką klęską. A takowych w Kielcach ostatnio bywało już zdecydowanie zbyt wiele.

Korona Kielce – Stal Mielec przewidywane składy

Do chwili rozpoczęcia meczu może się jeszcze oczywiście zmienić bardzo dużo, ale na tę chwilę wyjściowe jedenastki obydwu drużyn powinny przybrać następujący kształt:

Korona Kielce: Dziekoński – Zator, Trojak, Malarczyk, Pieczek – Remacle, Hofmayster, Trejo – Konstantyn, Shikavka, Błanik

Stal Mielec: Kochalski – Pingot, Esselink, Matras – Jaunzems, Wlazło, Guillaumier, Getinger – Domański, Strzałek – Shkurin

Gdzie oglądać Korona Kielce – Stal Mielec? Transmisja i godzina

Relacja live z opisywanego starcia będzie dostępna na antenach stacji Canal+Sport oraz Canal+Sport 3. Początek spotkania zaplanowano na godz. 15:00 w dniu 6 kwietnia 2024 roku.