Korona Kielce – Stomil Olsztyn typy i kursy

Wraca Fortuna 1. Liga. Przed nami pojedynek kielczan z olsztynianami.

Aktualne typy na spotkanie Korona Kielce – Stomil Olsztyn (26.02.2022)

Przygotowaliśmy przed meczem Korona Kielce – Stomil typy całkowicie za darmo.

korona kielce stomil olsztyn typy

Pojedynek drużyn z przeciwnych biegunów ligowej tabeli

Powyżej przedstawiliśmy Ci najciekawsze naszym zdaniem na Korona Kielce – Stomil Olsztyn kursy i typy bukmacherskie. W obecnym momencie rozgrywek Fortuna 1. Ligi zespoły znajdują się po przeciwnych stronach ligowej tabeli. Zespół Korony Kielce jest jednym z faworytów do awansu do PKO Ekstraklasy. Po 20 rozegranych pojedynkach kielczanie znajdują się na 3 miejscu z dorobkiem 35 punktów (10 zwycięstw, 5 remisów, 5 porażek). Olsztynianie na 19 rozegranych meczów wygrali 5, zremisowali 1 i przegrali 13. Taki bilans pozwala na zajęcie 16 miejsca.

Według nas, jak i bukmacherów faworytem do triumfu w tym spotkaniu jest drużyna gospodarzy. Kielczanie prezentują się w tym sezonie wyśmienicie. Drużyna Stomilu Olsztyn zupełnie przeciwnie. Ekipa ze stolicy województwa warmińsko-mazurskiego z ostatnich 15 rozegranych meczy przegrała aż w 10.

Analizując nasze na Korona Kielce – Stomil Olsztyn typy, widzimy że drużyna z województwa świętokrzyskiego jest zdecydowanym faworytem spotkania. Uważamy, że to kielczanie zdobędą jako pierwsi gola oraz będą prowadzić po pierwszej części meczu. Z 15 ostatnio rozegranych gier, w aż 9 zespół Korony strzelał bramkę jako pierwszy.

Forma prezentowana przez zespół z Olsztyna nie pozwala myśleć pozytywnie w kontekście wyniku najbliższego meczu. Na 10 ostatnio rozegranych spotkań wyjazdowych, olsztynianie przegrali pierwszą część pojedynku aż 6-krotnie. Na końcowy wynik ogromny wpływ może mieć postawa Jakuba Łukowskiego, który z 7 bramkami na koncie zajmuje 4 miejsce w klasyfikacji najlepszych strzelców rozgrywek.

Poniżej przedstawiamy ostatnie wyniki.

Ostatnie bezpośrednie spotkania

 • Korona Kielce – Stomil Olsztyn 2:1
 • Stomil Olsztyn – Korona Kielce 0:1
 • Stomil Olsztyn – Korona Kielce 2:0

Ostatnie mecze Korony Kielce

 • Korona Kielce – Zagłębie Sosnowiec 1:1
 • Korona Kielce – Zagłębie Sosnowiec 0:1
 • Korona Kielce – Aktobe 3:0

Ostatnie mecze Stomilu Olsztyn

 • Stomil Olsztyn – Chojniczanka 0:3
 • Arka Gdynia – Stomil Olsztyn 2:0
 • Radunia Stężyca – Stomil Olsztyn 5:2

Sytuacja kadrowa przed spotkaniem Korona Kielce – Stomil Olsztyn

W chwili obecnej nie mamy żadnych informacji o ewentualnych absencjach spowodowanych kontuzjami. Trenerzy obydwu zespołów będą mogli wystawić na to spotkanie prawdopodobnie swoje najsilniejsze składy. Najjaśniejszą postacią pojedynku może być wspomniany już wyżej Jakub Łukowski, który może przesądzić o losach meczu. To między innymi obecność tego piłkarza stawia kielczan jako faworytów. Pozostałe na potyczkę Korona Kielce – Stomil Olsztyn typy znajdziesz powyżej.

Korona Kielce – Stomil Olsztyn – transmisja w TV i online

Ze spotkania Korona Kielce – Stomil Olsztyn transmisja przeprowadzona będzie na kanale Polsat Sport oraz w internecie w serwisie Polsat Box Go. Pierwszy gwizdek arbitra w Kielcach w sobotę, 26 lutego o godzinie 12:40. Spójrz na zakłady oraz typy na jutrzejszy mecz GKS Tychy – Podbeskidzie.

FAQ

 • Kto ma najlepsze kursy?

Jeśli chcesz zawrzeć na spotkanie Korona Kielce – Stomil Olsztyn zakłady, najlepsze kursy oferują STS, Fortuna i Betclic.

 • Kto wygrał ostatni bezpośredni mecz?

Ostatnie bezpośrednie spotkanie tych drużyn odbyło się 3 listopada 2021 i zwyciężyła w nim drużyna Korony Kielce 2:1.