KSZO zrewanżowało się Stali

Trzecią porażkę z rzędu zanotowali piłkarze Stali Kraśnik, którzy w niedzielnym meczu 28. kolejki rozgrywek grupy IV III ligi musieli uznać wyższość KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski. Jako pierwsi na prowadzenie w tym spotkaniu wyszli goście, ale na bramkę Bartłomieja Smuczyńskiego z 26. minuty szybko odpowiedział Maciej Welman, który po strzale głową doprowadził do remisu 1:1. Po zmianie stron decydujący cios zadali jednak przyjezdni i już na początku drugiej połowy podwyższyli na 2:1. Sebastiana Ciołka uderzeniem bezpośrednio z rzutu wolnego pokonał Fabian Burzyński.

W następnej kolejce Stal Kraśnik zagra na wyjeździe ze Stalą Rzeszów (8 maja, 17:00).

Stal Kraśnik – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1:2 (1:1)
Bramki: Maciej Welman 35′ – Bartłomiej Smuczyński 26′, Fabian Burzyński 52′

Stal: Ciołek – Gajewski (79′ Mazurek), Kudryavtsev, Pietroń, Świech (90+1′ Wójtowicz) – Partyka (62′ Wawryszczuk), Welman, Koneczny (65′ Nastałek), R. Król – K. Król, Drozd.