La Liga gdzie oglądać mecze w sezonie 2023/24?

La Liga gdzie oglądać mecze w sezonie 2023/24?
fot. Icon Sport

Przed nami kolejne wielkie emocje związane z rywalizacją w najwyższej hiszpańskiej klasie rozgrywkowej. Do akcji wkroczy m.in. FC Barcelona, na czele z Robertem Lewandowskim. Gdzie oglądać La Liga 2023/24?

OGLĄDAJ TUTAJ

Gdzie oglądać La Liga 2023/24? Transmisja i stream online

La Liga 2023/24 gdzie oglądać – zastanawia się wielu internautów. Niektórzy pewnie myślą, że dostęp do transmisji z najwyższej hiszpańskiej klasy rozgrywkowej oznacza konieczność wielkich wydatków. Na szczęście wcale tak nie jest!

Gdzie oglądać La Liga prawie za darmo i – co bardzo ważne – zupełnie legalnie? Jeżeli chcesz zapewnić sobie dostęp do przekazów live wysokiej jakości, to możesz skorzystać z bukmachera Betclic. Właśnie u niego będzie można oglądać starcia w ramach La Ligi.

By uruchomić streamy z La Ligi u bukmachera Betclic, trzeba spełnić dwa warunki. Chodzi o założenie konta i posiadanie dodatniego salda. Minimalne doładowanie to 1 zł.

OGLĄDAJ TUTAJ

Gdzie oglądać mecze La Liga w sezonie 2023/24?

Mecze La Ligi gdzie oglądać w innych źródłach? Tutaj “kłaniają się” dwie stacje telewizyjne. Spotkania ligi hiszpańskiej w sezonie 2023/24 będzie można śledzić na antenach Canal+ i Eleven Sports. Obie stacje mają podpisany kontrakt do końca 2026 roku.

Przedstawiciele tych stacji dzielą się meczami i transmitują po pięć spotkań w każdej kolejce. Wyjątkiem są pojedynki w ramach El Clasico – starcia Realu i Barcy są transmitowane zarówno w Canal+, jak i Eleven Sports.

Kto wygra La Ligę 2023/24?

Bardzo trudno typować, kto zostanie mistrzem Hiszpanii, gdy rozgrywki jeszcze nie wystartowały. Wydaje się jednak, że walkę o koronę stoczą zespoły Realu Madryt i FC Barcelony. Minimalnie wyżej – według nas – stoją notowania “Dumy Katalonii”, która będzie bronić prestiżowego trofeum. Wiadomo, że trudniej jest ponowić sukces rok po roku, a zatem “Barcę” czeka bardzo ciężkie zadanie.

W ciemno można jednak zakładać, że FC Barcelona zagwarantuje swoim kibicom mnóstwo pozytywnych chwil. Polscy fani nie mogą się doczekać kolejnych popisów Roberta Lewandowskiego. Wydaje się, że “Lewy” jak najbardziej może włączyć się w walkę o koronę króla strzelców. Oby to był jego sezon!