Łada gromi Grom

Łada gromi Grom

W ten weekend Łada 1945 Biłgoraj miała rozegrać mecz ligowy z Kłosem Chełm. Niestety, nie najlepszy stan murawy na stadionie biało-niebieskich zmusił gospodarzy do przełożenia tego pojedynku. W zamian zawodnicy Bartłomieja Kowalika zmierzyli się w sparingu z Gromem Różaniec. Górą w tym starciu okazali się gracze IV-ligowca, którzy rozbili rywali aż 9:1.

KOMENTARZ TRENERA

Bartłomiej Kowalik:Wszyscy czekamy, żeby w końcu zagrać mecz o punkty. W ostatniej chwili udało nam się ustalić ten sparing, bo Tomasovia jednak zdecydowała się na rozegranie spotkania ligowego. Grę kontrolną z Gromem Różaniec zorganizowaliśmy dopiero w piątek i w tym miejscu chciałbym podziękować trenerowi drużyny przeciwnej, że przyjął naszą propozycję. Jestem zadowolony z postawy zawodników w dzisiejszym sparingu, bo wszystko to, co sobie zakładamy, jest realizowane na boisku. Cieszy też wysoka skuteczność chłopaków. Cieszę się, że mam do dyspozycji szeroką i wyrównaną kadrę. Każdy z chłopaków zasługuje na to, żeby grać w pierwszym składzie. Na naszej murawie jest zielono, ale grząsko. Trzeba jeszcze trochę czasu, żeby ona dobrze wyschła.

NASTĘPNY MECZ

W Wielką Sobotę (31 marca o godzinie 13:00) Łada powinna zmierzyć się na wyjeździe z MKS-em Ryki.

Łada 1945 Biłgoraj – Grom Różaniec 9:1 (3:0)
Bramki dla Łady: Damian Rataj x2, Janusz Birut x2, Michał Skubis x2, Jurij Perin, Michał Mielniczek, Mariusz Szarlip

Łada: Szawara – Mielniczek, Sobótka, Chmura, Myszak – Birut, Dycha, Misiarz, Nawrocki, Rataj – Perin oraz Poliwka, Szarlip, Skubis, Oleksiuk, Czok, Hasiak

fot. facebook Łada 1945 Biłgoraj.oficjalna