Lazio – Torino typy, kursy, zapowiedź 16/04/2022

Zakończenie sobotniego pasma gier włoskiej ekstraklasy zapowiada się niezwykle interesująco. Jak przed własną publicznością spiszą się gracze ze stolicy kraju? Lazio – Torino typy, kursy, zapowiedź. Miłej lektury!

Lazio – Torino typy warte uwagi

W niniejszym akapicie tradycyjnie przedstawiamy Wam kilka naszych najciekawszych propozycji:

Lazio wygra całe spotkanie

Perspektywa zajęcia miejsca gwarantującego udział w kolejnej edycji Ligi Europy musi działać mobilizująco. Piłkarze z błękitnej części włoskiej stolicy mają tego świadomość, stąd też ich determinacja do wygrania w tej batalii będzie zapewne bardzo duża. Wydaje nam się, że na dzień dzisiejszy mają oni po swojej stronie zdecydowanie więcej argumentów, aby rozstrzygnąć losy tej rywalizacji na swoją korzyść.

Powyżej 5.5 żółtych kartek

Wiecie, że statystyki nie kłamią, prawda? A więc zgodnie z nimi Serie A jawi się jako jedna z najbrutalniejszych lig na Starym Kontynencie. Pośród absolutnego europejskiego TOP-u to właśnie na boiskach Półwyspu Apenińskiego arbitrzy decydują się pokazywać najwięcej żółtych oraz czerwonych kartek. Zaproponowana przez nas linia nie sprawi więc zapewne większych problemów graczom obydwu drużyn.

Immobile zdobędzie bramkę

Prawdziwy kapitan z krwi i kości, który ratuje swoją drużynę z największej opresji. Takim mianem spokojnie moglibyśmy nazwać Ciro Immobile. Włoski napastnik w bieżących rozgrywkach już kilkukrotnie niemal w pojedynkę zdobywał kolejne cenne punkty dla Lazio. Taka sytuacja miałaby miejsce chociażby przed tygodniem, kiedy udało mu się ustrzelić hattricka w ciężkim pojedynku z Genuą. Jeśli chodzi o poziom czysto sportowy, to Byki wydają się być drużyną o podobnych możliwościach co Gryfony. Dlaczego więc 32-latek nie miałby trafić do siatki po raz kolejny?

lazio torino typy

Mamy tu fanów Premier League. Jeśli tak to z pewnością zainteresuje Was nasz krótka analiza spotkania pomiędzy Tottenhamem a Brighton.

Lazio – Torino kursy

Jak widać, również bukmacherzy nie mają najmniejszych wątpliwości, kto powinien zgarnąć w tym meczu tzw. pełną pulę:

Bukmacher Lazio Remis Torino
Fortuna 1.66 3.80 5.70
STS 1.65 3.90 5.35
3 1.62 4.05 5.60
Betclic 1.64 3.95 5.40
forBET 1.64 3.95 5.40

Ostatnie wyniki i bezpośrednie mecze

Tylko jedna ze stron tej rywalizacji może być zadowolona z wyników, jakie osiągała na przestrzeni paru minionych tygodni. O której z drużyn mowa? Sprawdźcie to w poniższym zestawieniu:

Ostatnie bezpośrednie spotkania
Torino – Lazio 1:1 (23 września 2021)
Lazio – Torino 0:0 (18 maja 2021)
Torino – Lazio 3:4 (1 listopada 2020)
5 ostatnich meczów Lazio
Genoa – Lazio 1:4
Lazio – Sassuolo 2:1
AS Roma – Lazio 3:0
Lazio – Venezia 1:0

Cagliari – Lazio 0:3
5 ostatnich meczów Torino
Torino – Milan 0:0
Salernitana – Torino 0:1
Genoa – Torino 1:0
Torino – Inter 1:1
Bologna – Torino 0:0

Lazio – Torino przewidywania

Dwa punkty straty do odwiecznego rywala, który mierzy się nazajutrz z niezwykle wymagającym przeciwnikiem z Neapolu. Ciężko wymarzyć sobie lepsze okoliczności do przeskoczenia w tabeli podopiecznych Jose Mourinho. Maurizo Sarri pokazał już wielokrotnie, że wie jak przygotować swoich graczy do tych niezwykle istotnych spotkań. Nie możemy oprzeć się wrażeniu, że stanie na wysokości zadania także i w tym przypadku. Wszak jeśli teraz sobie nie poradzi, to jego dni w ekipie z Rzymu mogą być niebawem policzone.

Lazio – Torino najczęściej zadawane pytania

  • Gdzie odbędzie się spotkanie SS Lazio – Torino FC?

Potyczka ta będzie miała miejsce na Stadio Olimpico w Rzymie.

  • Lazio – Torino typy, co warto grać?

Nie przewidujemy, jakoby to starcie było jakimś nadzwyczaj pięknym sportowym widowiskiem. Prędzej będzie to ciężka walka o jakże cenny komplet punktów, z której zwycięsko wyjdą prawdopodobnie gospodarze.