Lecce – Inter typy, kursy, przewidywania (13.08.2022)

Los nie okazał się dla popularnych Salentinich zbyt łaskawy, gdyż już w pierwszej serii gier skrzyżował ich losy z aktualnymi wicemistrzami kraju. Jaki scenariusz będzie miała ta rywalizacja i kto wyjdzie z niej zwycięsko? Lecce – Inter typy, kursy, przewidywania.

Lecce – Inter typy bukmacherskie

Jak przedstawiają się najciekawsze Lecce – Inter zakłady? Oto kilka naszych propozycji:

W cieniu rywala zza miedzy

Ku uciesze fanów z czerwono-czarnej części miasta, prym w Mediolanie przejęła stosunkowo niedawno ekipa dowodzona przez Stefano Pioliego. Właśnie rozpoczynająca się kampania rozgrywkowa będzie prawdopodobnie kolejnym odcinkiem serialu o roboczym tytule “Mediolańskie scudetto”. Jeśli Inter pragnie wyraźnie zagrozić swojemu odwiecznemu rywali, to już od pierwszej serii gier musi konsekwentnie dodawać do swojego dorobku kolejne komplety oczek. Wygrana Romelu Lukaku i jego klubowych kolegów w omawianym starciu nie ulega raczej większej wątpliwości. Mamy tylko nadzieję, że będzie to triumf okraszony przynajmniej kilkoma bramkami.

lecce-inter-typy

Nerazzurri to zespół, który znajduje się bez wątpienia w notatkach wszystkich obstawiających rzuty rożne. Taki rodzaj zakładów pasuje bowiem do tej drużyny jak ulał. W przeszłości wielokrotnie decydowaliśmy się na proponowanie Wam tego rodzaju typów, w sytuacji gdy jedną ze stron rywalizacji był właśnie Inter. Próbujemy więc iść za przysłowiowym ciosem. Czy słusznie? Czas pokaże.

Ostatnie bezpośrednie mecze

  • Lecce – Inter 1:1
  • Inter – Lecce 4:0
  • Lecce – Inter 1:0

Jak prezentują się rezultaty kilku ostatnich bezpośrednich starć pomiędzy obiema drużynami? Da się w niej wyczuć delikatną dominację mediolańczyków, lecz nie jest ona tak wyraźna, jak wielu się z pewnością spodziewało.

Ostatnie spotkania Lecce

  • Lecce – Cittadella 3:2
  • Parma – Lecce 1:0
  • Virtus Francavilla – Lecce 0:1

Pucharowa porażka z Cittadellą dobiła z pewnością i tak wyjątkowo niepocieszonych już fanów Lecce. W zmianę nastrojów po końcowym gwizdku rywalizacji z Interem wierzą raczej tylko nieliczni. I słusznie. Taki scenariusz zdaje się bowiem praktycznie niemożliwy.

Ostanie mecze Interu

  • Inter – Villarreal 2:4
  • Inter – Lyon 2:2
  • Lens – Inter 1:0

Przedsezonowe przygotowania są zwykle okazją na podbudowanie morali przed startem ligowego grania. Podobna sztuka nie uda się raczej tym razem popularnym Nerazzurrim. Ich pojedynki sparingowe trzeba albowiem jak najszybciej puścić w zapomnienie. W innym wypadku już na starcie ligowego grania zespół ten utraci jakże cenne oczka, które w ostatecznym rozrachunku mogą okazać się kluczowe.

Kiedy i o której mecz Lecce – Inter?

Start tego meczu zaplanowano na godz. 20:45 w dniu 13 sierpnia 2022 roku.

Gdzie oglądać Lecce – Inter? Transmisja

Relacja live z tej potyczki będzie dostępna na antenach stacji Eleven Sports 1.

Czy także na angielskich boiskach podczas tego weekendu dojdzie do jakichś interesujących pojedynków? Ależ oczywiście, że tak! Krótki opis jednego z najciekawszych znajdziecie w niniejszym linku.