Lech – Bodo/Glimt składy wyjściowe

Lech – Bodo/Glimt składy wyjściowe

W rewanżowym spotkaniu 1/16 finału Ligi Konferencji Europy Lech Poznań zagra u siebie z Bodo/Glimt. Spotkanie zostało przewidziane na 23 lutego, początek o godz. 21:00. Znamy już Lech – Bodo/Bodo Glimt składy obu ekip.

Lech – Bodo/Glimt składy

Skład Lecha Poznań: Bednarek – Pereira, Salamon, Milić, Rebocho, Ba Loua – Sousa, Karlstroem, Skóraś – Szymczak, Ishak.

Skład Bodo/Glimt: Lund – Wembangomo, Moe, Lode, Sorensen – Vetlesen, Berg, Gronbaek – Mugisha, Moumbagna, Pellegrino.

Nie zmarnować szansy na awans

Kolejorz stanie przed szansą na przedostanie się do 1/8 finału Ligi Konferencji Europy. Drużyna ze stolicy Wielkopolski może znaleźć się w najlepszej szesnastce europejskich rozgrywek po raz pierwszy od sezonu 1993/94.

Można już prześledzić Lech – Bodo/Glimt składy. Które zestawienie prezentuje się lepiej i którzy piłkarze po tym spotkaniu będą cieszyć się z awansu do następnej fazy LKE? Zachęcamy do analiz we własnym zakresie.

Tymczasem warto powrócić do pierwszego starcia z udziałem Lecha Poznań i Bodo/Glimt. Do tego meczu doszło 16 lutego 2023 roku. Wówczas nie obejrzeliśmy ani jednej bramki. Kolejorz był bardzo bierny, jeżeli chodzi o ofensywę i nie oddał ani jednego celnego strzału! Bodo/Glimt pod tym kątem wypadło lepiej, ale mimo to nie zdołało wywalczyć bramki.

Co przyniesie rewanżowy pojedynek? Na pewno sporo może zadziać się w pierwszej połowie. To dlatego, że w pięciu z sześciu meczów Lecha we wszystkich rozgrywkach w 2023 roku nie padały bramki w drugiej połowie. To, co wydarzy się przed przerwą, może zatem okazać się kluczowe.