Lech – Bodo/Glimt typy, kursy i zapowiedź (23.02.2023)

Przed nami rewanżowy pojedynek poznańskiego Lecha z Bodo/Glimt w ramach 1/16 finału Ligi Konferencji Europy. Jak wyglądają nasze Lech – Bodo/Glimt typy? 

Lech Poznań – Bodo/Glimt typy i przewidywania

Zanim przeanalizujemy zaprezentowane przez nas Lech – Bodo/Glimt typy, musimy oczywiście odnieść się do pierwszego starcia tych dwóch drużyn w ramach 1/16 finału Ligi Konferencji Europy. Na wyjeździe Kolejorz nie zdobył ani jednej bramki, ale też nie dał się zaskoczyć rywalom.

Lech - Bodo/Glimt typy

Podczas premierowego starcia tych dwóch ekip częściej przy piłce znajdowali się piłkarze Bodo/Glimt (64 proc.). Mieli też więcej sytuacji bramkowych (14) i strzałów na bramkę (3). Lech natomiast stworzył tylko dwie sytuacje i… nie oddał ani jednego celnego uderzenia.

Może styl, jaki zaprezentował Kolejorz, nie był zbyt sympatyczny dla oka, ale wiadomo, że w piłce nożnej najważniejsze są wyniki. Wywiezienie remisu z tak trudnego terenu można natomiast uznać za sukces ekipy z Poznania. Lech znalazł się w całkiem dobrym położeniu w kontekście walki o awans do następnej fazy Ligi Konferencji Europy. Wszystko jest w głowach i nogach piłkarzy Lecha!

W kontekście rewanżu w Poznaniu przeczuwamy, że… znów padnie remis! Skąd takie przewidywania? Uważamy, że regulaminowy czas gry nie wyłoni zwycięzcy choćby ze względu na przebieg pierwszego meczu, ale i z uwagi na fakt, że Bodo/Glimt zremisowało aż trzy z ostatnich czterech spotkań.

Poza tym zakładamy, że wynik spotkania otworzy Lech. Kolejorz zdobywał pierwszą bramkę w sześciu z dziesięciu ostatnich meczów u siebie. Wymowna statystyka, prawda? Jak dla nas – bardzo wymowna!

Lech – Bodo/Glimt ostatnie wyniki

Obie drużyny ostatnimi czasy notowały zarówno lepsze, jak i nieco słabsze wyniki. Lech pozostaje w rytmie ligowym, z kolei Bodo/Glimt ostatnio skupiało się na towarzyskiej rywalizacji.

Ostatnie mecze Lecha

  • Lech – Zagłębie Lubin 1:2
  • Bodo/Glimt – Lech 0:0
  • Wisła Płock – Lech 0:1

Ostatnie mecze Bodo/Glimt

  • Bodo/Glimt – Lech 0:0
  • Bodo/Glimt – Silkeborg 2:2
  • Bodo/Glimt – Viborg 3:4

Lech – Bodo/Glimt bezpośrednie mecze

Do ostatniego bezpośredniego starcia tych dwóch ekip doszło 16 lutego 2023 roku. Wówczas padł bezbramkowy remis.

  • Lech – Bodo/Glimt 0:0

Warto również podkreślić, że wcześniej te ekipy nie rywalizowały ze sobą.

Lech – Bodo/Glimt kursy bukmacherskie

Spoglądając na Lech – Bodo/Glimt typy, warto mieć na uwadze również kursy bukmacherskie. Wynika z nich, że faworytem tego spotkania jest zespół poznańskiego Kolejorza.

Gdzie oglądać Lech – Bodo/Glimt? Transmisja

Rewanżowy pojedynek Lecha Poznań z Bodo/Glimt został przewidziany na 23 lutego 2023 roku. Początek rywalizacji nastąpi o godzinie 21:00.

Wiecie już, o której Lech – Bodo/Glimt. A gdzie będzie można śledzić pojedynek w sercu Wielkopolski? To starcie ma być transmitowane zarówno na Viaplay, jak i TVP Sport. Poza tym mecz obejrzysz na sport.tvp.pl – zupełnie za darmo.