Lech – Cracovia typy i kursy bukmacherskie (28.04.2024)

Mecz przyjaźni, w którym to remis nie będzie satysfakcjonował żadnej ze stron. Jakim rezultatem zakończy się potyczka w stolicy województwa wielkopolskiego? Sprawdź Lech – Cracovia typy.

Lech – Cracovia typy bukmacherskie

Decyzja o pozostawieniu na stanowisku pierwszego szkoleniowca poznańskiego Lecha pana Mariusza Rumaka odbiła się w środowisku szerokim echem. Większość była bowiem pewna, że 46-latek lada chwila pożegna się z Wielkopolską i ponownie uda się na bezrobocie. Duet Rutkowski-Klimczak raz jeszcze wykazał się tym samym ogromną cierpliwością. Czy słusznie? Mam ku temu spore wątpliwości.

Starcie z Cracovią to mecz z gatunku tych, które Poznańska Lokomotywa powinna wygrać z zamkniętymi oczami. Zespół spod Wawelu to bowiem jedna z najsłabszych ekip w całej stawce i każdy pretendent do tytułu musi z takiej rywalizacji wychodzić w charakterze zwycięzcy. Lechici zapewne z podobnego zadania się wywiążą, ale będzie to z pewnością okupione sporym wysiłkiem.

Lech - Cracovia typy

O ile zakłady związane ze zwycięstwem gospodarzy można co do zasady uznać za nieco ryzykowne, o tyle Lech – Cracovia typy dotyczące liczby rzutów rożnych już zdecydowanie nie. Powód jest bardzo prosty. W zestawieniu zespołów najczęściej dośrodkowujących piłkę w pole karne wprost z narożnika boiska Kolejorz oraz Pasy zajmują jedne z czołowych pozycji. Uważam, że wspólne wyegzekwowanie przez nich przynajmniej dziewięciu kornerów powinno być w takich okolicznościach tylko i wyłącznie formalnością.

Lech – Cracovia kursy bukmacherskie

Wyraźnym faworytem potyczki na Inea Stadionie jest ekipa gospodarzy. Bukmacher Superbet wycenił przykładowo ich zwycięstwo na 1.95, podczas gdy triumf przyjezdnych to już przelicznik równy dokładnie 4.20. Około 3.60 wynosi natomiast kurs opisujący ewentualny podział oczek w tej potyczce.

Lech – Cracovia bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

Zdaje się, że mimo licznych potknięć gracze poznańskiego Lecha nie porzucili jeszcze definitywnie marzeń o mistrzowie kraju. Wyszarpane zwycięstwo z ŁKS-em pozwoliło im złapać przysłowiowy oddech i z nadzieją patrzeć na ostatnie tygodnie tego sezonu. Cracovia dla odmiany z dnia na dzień wpada w coraz większe tarapaty. Jeśli piłkarzom z Krakowa nie uda się złapać paru cennych oczek w następnych kolejkach, to z dużą dozą prawdopodobieństwa w kolejnej kampanii będziemy ich oglądać o klasę rozgrywkową niżej.

Lech – Cracovia przewidywane składy

Jeśli zebrane przeze mnie informacje się potwierdzą, to oba zespoły przystąpią do tego meczu w następujących zestawieniach:

Lech: Mrozek – Pereira, Milic, Blazic, Andersson – Ba Loua, Murawski, Sousa, Marchwiński, Velde – Ishak

Cracovia: Madejski – Ghita, Hoskonen, Skovgaard – Kakabadze, Atanasov, Sokołowski, Olafsson – Makuch, Kallman, Rakoczy

Gdzie oglądać Lech – Cracovia? Transmisja i godzina

Relacja live z opisywanego starcia będzie dostępna na antenach stacji Canal+Sport 3, Canal+Premium, Canal+4K Ultra oraz TVP Sport.  Wszyscy zainteresowani znajdą także bezpośrednią transmisję na platformie Canal+online. Rozpoczęcie meczu zaplanowano na godz. 17:30 w dniu 28 kwietnia bieżącego roku.

OGLĄDAJ TUTAJ