Lech – Djurgardens kiedy, o której godzinie mecz w 1/8 finału LKE?

Lech – Djurgardens kiedy, o której godzinie mecz w 1/8 finału LKE?

Lech Poznań zagra z Djurgardens, które w tegorocznej edycji Ligi Konferencji Europy jeszcze nie przegrało (5 zwycięstw i 1 remis). O której mecz Lech – Djurgardens? Kiedy? Sprawdź poniżej wszelkie niezbędne informacje.

Kiedy Lech – Djurgardens? O której godzinie?

Wiemy kiedy gra Lech Poznań z Djurgardens. Mecz zostanie rozegrany w czwartek, 9 marca 2023 roku, a jego początek wyznaczono na godzinę 21:00. Zdaniem bukmacherów, to Mistrz Polski jest faworytem pierwszego spotkania. Warto odnotować, że w tej edycji europejskich pucharów, Lech jeszcze nie przegrał przy Bułgarskiej. “Kolejorz” rozegrał osiem spotkań, z których wygrał siedem i jedno zremisował (z Hapoelem Beer Szewą). Liczymy więc, że przed rewanżem w Szwecji, Lech Poznań wypracuje sobie solidną zaliczkę.

Wiemy już także, gdzie oglądać mecz Lech – Djurgardens. Transmisja dostępna będzie zarówno w serwisie Viaplay, jak i na otwartym kanale telewizji publicznej, TVP Sport. Z kolei stream online na stronie sport.tvp.pl lub w aplikacji TVP Sport.

Warto kibicować Lechowi Poznań. “Kolejorz” walczy nie tylko o sławę i wielkie pieniądze dla siebie, ale i o punkty rankingowe, które są niezwykle ważne dla polskiej ligi w kontekście kolejnych edycji europejskich pucharów. Sprawdź także nasze na mecz Lech – Djurgardens prognozy bukmacherskie.