Lech – Dudelange typy, kursy, analiza (18.08.2022)

Będąc na co dzień kibicem zespołu ze stolicy Wielkopolski ciężko pozostawać optymistą. Każdy kolejny występ ukochanej drużyny dodaje bowiem kilku lat i wzbogaca kolekcję siwych włosów. Jak będzie wyglądał najbliższy mecz Kolejorza w kwalifikacjach Ligi Konferencji? Lech – Dudelange typy, kursy, analiza.

Najlepsze Lech – Dudelange typy

Oto jak przedstawiają się Lech – Dudelange zakłady, którym warto przyjrzeć się w pierwszej kolejności:

Margines błędu jest niewielki

Powiedzieć, że zawodnicy Lecha podpadli w tym sezonie swoim fanom, to tak jakby nie powiedzieć nic. W niemal każdym z kolejnych meczów w wykonaniu poznaniaków można byłoby znaleźć co najmniej kilka wyraźnych okresów, co do których lista zarzutów byłaby naprawdę długa. Jeśli w stolicy Wielkopolski myśli się na poważnie o nawiązaniu do sukcesów z poprzedniej kampanii, to należy jak najszybciej przerwać ten bardzo kiepski okres. Jak brzmi najlepszy i najszybszy przepis na taki scenariusz? Oczywiście wysoka i pewna wygrana. Niestety mając na uwadzę dotychczasowe występy Lecha jej prawdopodobieństwo jest wielce znikome.

lech-dudelange-typy

Ciągłe poszukiwanie optymalnego zestawienia defensywy Lecha zdecydowanie nie pomaga w stabilizacji tej formacji. Liczymy więc po cichu, że czwartkowy wieczór przy Bułgarskiej upłynie nam pod znakiem paru interesujących akcji zakończonych pięknymi trafieniami. Lech – Dudelange kursy na co najmniej trzy gole to propozycja, która ma naszym zdaniem naprawdę spore szanse powodzenia. Oby intuicja po raz kolejny doprowadziła nas do sukcesu.

Ostatnie pojedynki bezpośrednie

brak

Ostatnie mecze Lecha

  • Lech – Śląsk 0:1
  • Lech – Vikingur 4:1
  • Zagłębie – Lech 1:1

Marazm w zespole aktualnego mistrza Polski trwa nadal. Czy widać jakiekolwiek szanse na poprawę? Niekoniecznie. Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy. Tylko korzystny rezultat dwumeczu z luksemburskim rywalem pozwoli uratować sezon podopiecznym Johna van den Broma.

Ostatnie spotkania Dudelange

  • Niedercorn – Dudelange 2:3
  • Dudelange – Malmo 2:2
  • Dudelange – Jeunesse Esch 5:0

Udany początek zmagań w rozgrywkach ligowych wskazuje jednoznacznie, że Dudelange przygotowało się do nowego sezonu naprawdę solidnie. Oby ta solidność nie okazała się ostatecznie zbyt mocna dla ekipy Kolejorza.

Kiedy i o której mecz Lech – Dudelange? 

Start zmagań przy Bułgarskiej zaplanowano na godz. 20:30 w dniu 18 sierpnia 2022 roku.

Lech – Dudelange gdzie oglądać to spotkanie?

Relacja na żywo z tej potyczki będzie oczywiście dostępna na antenach stacji TVP Sport.

Zachęcamy także do zapoznania się z naszą krótką analizą poprzedniego pojedynku eliminacyjnego Ligi Konferencji z udziałem polskiej drużyny. Przypomnijmy, iż naprzeciw siebie staną w nim ekipy Rakowa oraz Slavii Praga. Mamy też typy na pojedynki ligowe w Białymstoku i Łodzi.