Lech – Górnik Zabrze typy i zapowiedź ✔️ 19.12.2021

Lech Poznań przystąpi do meczu z Górnikiem Zabrze podrażniony porażką w Radomiu. Zabrzanie jednak łatwo broni nie złożą.

Typy bukmacherskie Lech Poznań – Górnik Zabrze

Przeczytaj nasze analizy i zapowiedź meczu. Najpierw jednak spójrz na trzy darmowe przed Lech – Górnik Zabrze typy bukmacherskie.

lech górnik zabrze typy

Czy poznański Kolejorz wróci na właściwe tory?

Lech Poznań przed startem 19. kolejki PKO BP Ekstraklasy przewodził ligowej stawce. Kolejorz do meczu z Górnikiem Zabrze przystąpi po porażce 1:2 z Radomiakiem Radom. Była to pierwsza porażka Lecha po 8 meczach ze zdobyczą punktową. W lepszych nastrojach są zabrzanie, którzy kilka dni temu niespodziewanie 2:1 pokonali Raków Częstochowa, choć już przegrywali. Górnik w ostatnich 5 meczach ligowych wygrał 4 razy i 1 raz zremisował. Mimo to, nasze na Lech – Górnik Zabrze typy wskazują na zwycięstwo gospodarzy. Dlaczego?

Otóż Lech Poznań to drużyna posiadająca zdecydowanie silniejszą i szerszą kadrę, niż Górnik. Po wpadce w Radomiu, Kolejorz na pewno będzie wyjątkowo zmotywowany by przed własną publicznością wrócić na zwycięską ścieżkę. Ma ku temu argumenty. Zwłaszcza, że Lech wygrał 3 z 5 ostatnich bezpośrednich meczy z Górnikiem, ani razu nie przegrywając w tym czasie (dwa remisy).

Spodziewamy się, że w stolicy Wielkopolski będziemy świadkami co najmniej trzech goli. W tym miejscu warto odwołać się do statystyk. W 9 z 15 ostatnich spotkań Górnika Zabrze strzelano przynajmniej trzy gole. Także 3 ostatnie mecze Górnika i 3 Lecha kończyły się z co najmniej trzema bramkami. Jak widać, taka sytuacja, co pokazują nasze Lech – Górnik Zabrze typy może się wydarzyć i tym razem.

Przewidujemy ponadto, że Lech powinien zacząć z wysokiego “C”. Naszym zdaniem Kolejorz będzie prowadził już do przerwy. Tego typu nie podpieramy statystykami, ale naszym dość dobrym bukmacherskim nosem.

Nieobecności

Po stronie Lecha Poznań zabraknie dwójki graczy: Rebocho oraz Satki. W ekipie gości nie zagra kontuzjowany Sobczyk, a wciąż niepewny jest występ Wojtuszka.

Ostatnie wyniki i bezpośrednie mecze

Jak już wspomnieliśmy, Lech Poznań przegrał w minionej kolejce 1:2 z Radomiakiem Radom. Górnik Zabrze pokonał takim samym stosunkiem bramek (2:1) Raków Częstochowa. Jeśli zaś chodzi o ostatni bezpośredni mecz Lech Poznań – Górnik Zabrze, to miał on miejsce w lipcu tego roku i padł łupem Lecha, który wygrał 3:1. Wynik otworzył Jimenez, ale Lech odpowiedział trafieniami Kamińskiego, Ishaka oraz Skórasia.

Gdzie ze spotkania Lech – Górnik Zabrze transmisja?

Sędzia Jarosław Przybył zagwiżdże po raz pierwszy o godzinie 15:00. Z meczu Lech Poznań – Górnik Zabrze transmisja przewidziana jest na kanałach Canal+ Sport oraz Canal+ Sport 3.

Lech Poznań – Górnik Zabrze kursy

Chcąc wykorzystać nasze na Lech – Górnik Zabrze typy, warto żebyś porównał bukmacherów pod kątem oferowanych kursów. Naszym zdaniem najbardziej korzystne zakłady oferują Betclic, forBET oraz STS. Uważamy, że to na ich strony powinieneś skierować się w pierwszej kolejności.

O te rzeczy pytanie najczęściej

  • O której godzinie mecz i gdzie transmisja?

Spotkanie Lecha z Górnikiem Zabrze rozpocznie się o godzinie 15, a pokaże je Canal+ Sport, Canal+ Sport 3 oraz transmisja będzie dostępna w serwisie Canal+ Sport online.

  • Kto jest kontuzjowany?

Aktualną listę nieobecnych sprawdzisz w naszej zapowiedzi meczu.