Lech II Poznań – Motor Lublin typy, gdzie obejrzeć transmisję? Analiza i zapowiedź spotkania (10.09.2022)

Przed piłkarzami Motoru Lublin kolejny mecz w ramach eWinner 2. ligi. Lublinianie ligowych punktów poszukają w wyjazdowym starciu z rezerwami Lecha Poznań. Przeczytaj naszą analizę, sprawdź typy i dowiedz się, gdzie oglądać mecz Lech II – Motor na żywo.

Lech II Poznań – Motor Lublin typy bukmacherskie

Z okazji meczu Lech II Poznań – Motor Lublin typy, które przygotowaliśmy, znajdują się poniżej.

Walka o przełamanie

Oba zespoły w tym sezonie eWinner 2. ligi nie grają najlepiej. Zaowocowało to, że są sąsiadami w dolnych rejonach tabeli. Zarówno Lech II Poznań, jak i Motor Lublin zgromadziły w dotychczas rozegranych 9 kolejkach, zaledwie 7 punktów. Rezerwy Lecha zremisowały dwa ostatnie mecze, a w przekroju pięciu ostatnich kolejek, do ich bilansu dopisane zostały także dwie porażki i tylko jedno zwycięstwo. Motor Lublin przed tygodniem podzielił się punktami z ekipą Znicza Pruszków, a w ostatnich pięciu seriach, odniósł zaledwie jedno zwycięstwo. To cień drużny z ubiegłego sezonu, a widoki na poprawę są, co tu dużo mówić, marne.

lech ii poznań motor lublin typy

Niemniej jednak uważamy, że w meczu Lech II Poznań – Motor Lublin typy co do wygranej lublinian się sprawdzą. Otóż Motor wygrał 3 z 4 bezpośrednich meczy z rezerwami Lecha i nie przegrał ani razu. Po raz ostatni obie drużyny grały przeciwko sobie w marcu tego roku i wówczas Motor wygrał 2:1. Na listę strzelców wpisali się niezawodny w tamtym sezonie Fidziukiewicz oraz Moskwik.

Spodziewamy się, że w meczu Lech II Poznań – Motor Lublin nie padnie wiele bramek, a jednego czy dwa gole zdobędą wyłącznie przyjezdni. W 3 z 4 bezpośrednich spotkań z rezerwami Lecha, lublinianie zachowali bowiem czyste konto.

Gdzie oglądać Lech II Poznań – Motor Lublin?

Interesuje Cię, gdzie będzie z meczu Lech II Poznań – Motor Lublin transmisja? Niestety, meczu nie pokaże żadna stacja telewizyjna. Będzie go można jednak oglądać w aplikacji mobilnej bukmachera eWinner.

OGLĄDAJ TUTAJ

Wystarczy zarejestrować darmowe konto gracza i postępować według wskazówek. To dobra okazja, żeby wykorzystać kod promocyjny eWinner i odebrać najwyższe bonusy na start dla tych, którzy chcą obstawiać.

Zweryfikowana
Ewinner
610 zł
ODBIERZ BONUS
  • Bonus na start: 610 zł
  • Bonus od 2 wpłaty: + 50% aż do 500

Kiedy mecz Lech II Poznań – Motor Lublin? O której godzinie?

Spotkanie już 10 września 2022 roku, o godzinie 15:00.