Lech II Poznań – Znicz Pruszków typy i składy – 4 sierpnia 2021

Lech II Poznań – Znicz Pruszków typy i składy – 4 sierpnia 2021

Przed nami pucharowe starcie Lech II Poznań – Znicz Pruszków. Typy i kursy bukmacherskie znajdziesz w naszym tekście! Zapraszamy!

Najlepsze darmowe typy bukmacherskie na Lech II Poznań – Znicz Pruszków

Poniżej znajdziesz trzy, naszym zdaniem najlepsze na spotkanie Lech II Poznań – Znicz Pruszków typy bukmacherskie. Nie wystawiamy typów na “chybił-trafił”, a krok po kroku je analizujemy. Dlatego w dalszej części tekstu zapoznać możesz się także z analizą tego meczu Fortuna Pucharu Polski.

Znicz Pruszków awansuje dalej

Obie drużyny to reprezentanci eWinner 2 ligi polskiej. Zeszły sezon, zarówno rezerwy Lecha Poznań, jak i Znicz Pruszków kończyły w ogonie stawki. Jednak w obu bezpośrednich meczach lepszy był Znicz. W tym, w ostatnim bezpośrednim meczu, pomiędzy Lechem II, a Zniczem, rozegranym we Wronkach, kiedy pruszkowianie wygrali aż 5:2. Dlatego i tym razem sądzimy, że lepszy będzie Znicz. Po cichu przewidujemy jednak, że sukces może urodzić się w bólach. Dlatego też na mecz Lech II Poznań – Znicz Pruszków typy na zwycięstwo omijamy, a wolimy zagrać bezpieczniej na awans – też po niezłym kursie bukmacherskim.

W meczu padnie powyżej 2.5 gola

Analizując mecze obu drużyn, widzimy, że oba kluby lubią postrzelać. Dwa ostatnie z nich kończyły się wynikiem powyżej 2.5 gola. W ostatnim, jak już zauważyłeś wyżej, padło aż 7 bramek. W przedostatnim 3 gole. Fortuna Puchar Polski to jeden mecz i obie ekipy nie mają nic do stracenia, zapewne będą starały się uwolnić swój potencjał ofensywny. Patrząc na dostępne już na mecz Lech II Poznań – Znicz Pruszków kursy, zakład na powyżej 2.5 gola wydaje się rozsądny!

Obie drużyny strzelą bramkę

Zarówno Lech II, jak i Znicz zanotowały falstart na inaugurację eWinner 2 ligi polskiej w sezonie 2021/22. Lech II przegrał 0:1  z Radunią Stężyca, a Znicz Pruszków aż 1:4 z Motorem Lublin. To wszystko sprawia, że piłkarze obu drużyn spróbują to zrekompensować swoim kibicom w starciu Fortuna Pucharu Polski. Dlatego będą niezwykle zdeterminowane, aby zdobyć gola. Ta sztuka udała się obu drużynom w dwóch ostatnich meczach i nie widzimy powodu, dla którego tym razem miałoby być inaczej.

Sytuacja kadrowa przed meczem Lech II Poznań – Znicz Pruszków

lech ii poznań - Znicz Pruszków typy

Poznałeś już, jakie mamy na mecz Lech II Poznań – Znicz Pruszków prognozy. Jak wygląda sytuacja kadrowa obu ekip? W obu drużynach na starcie sezonu nie ma żadnych nowych kontuzji, więc trenerzy będą mogli skorzystać z tego wszystkiego, co “mają”. Kluczowy może okazać się Mariusz Gabrych, który zdobył gole w dwóch ostatnich meczach przeciwko rezerwom Lecha, a na inaugurację przeciwko Motorowi także trafił do siatki.

Lech II Poznań – Znicz Pruszków składy

Żaden z piłkarzy nie jest zawieszony. Zarówno trener Lecha II Poznań, dobrze znany w Pruszkowie, Artur Węska, jak i selekcjoner Misiura, odpowiedzialny za skład Znicza mogą skorzystać ze wszystkich swoich najlepszych kart. Dlatego też na mecz Lech II Poznań – Znicz Pruszków typy  i prognozy ekspertów już się wyklarowały.

Ostatnie wyniki

Lech II Poznań przegrał na inaugurację eWinner 2 ligi polskiej 0:1 z Radunią Stężyca, co można uznać za niespodziankę. Tłumaczyć można to meczem wyjazdowym, ale spoglądając w składy rezerw Lecha i Raduni, nie ma co szukać tłumaczeń. Bolesnej porażki doznali także gracze Znicza, którzy zostali rozbici aż 1:4 przez jednego z faworytów ligi, drużynę Motoru Lublin.

Gdzie i kiedy będzie transmisja meczu Lech II Poznań – Znicz Pruszków?

Transmisję tego meczu Fortuna Pucharu Polski przeprowadzi Polsat Sport oraz Ipla TV. Początek meczu 4 sierpnia o godzinie 16:00 na stadionie we Wronkach, który jest domowym obiektem rezerw Lecha Poznań. Chcesz obstawiać? Sprawdź na wstępie tekstu nasze na spotkanie Lech II Poznań – Znicz Pruszków typy i analizy bukmacherskie.

Polecani bukmacherzy do obstawiania meczu Lech II Poznań – Znicz Pruszków

Polecamy obstawiać w STS, Fortunie lub PZBuk. Wymienieni bukmacherzy mają najlepszą ofertę na Lech II Poznań – Znicz Pruszków oraz najwyższe kursy bukmacherskie.