Lech – Korona Kielce typy, kursy, transmisja, gdzie oglądać? (06.11.2022)

Czy powrót do szarej ligowej rzeczywistości w wykonaniu Kolejorza okaże się równie udany co występ w meczu przeciwko Villarreal? Lech – Korona Kielce typy, kursy, transmisja.

Lech Poznań – Korona Kielce (06.11.2022)

Choć większość “znawców” futbolu w naszym kraju była raczej umiarkowanymi optymistami, to Duma Wielkopolski dopięła ostatecznie swego. Kolejorz będzie miał możliwość reprezentowania Polski na arenie międzynarodowej na wiosnę. Jak długo będzie trwała ich przygoda w Lidze Konferencji Europy, nie wie natomiast nikt.

lech-korona-kielce-typy

Wystarczy spojrzeć na poczynania Korony w kilku minionych tygodniach, aby stwierdzić, że drużyna z Kielc nie będzie z pewnością godnym rywalem dla Lecha podczas niedzielnych zmagań przy Bułgarskiej. Złocisto-krwiści swój ostatni ligowy mecz zwyciężyli grubo ponad dwa miesiące temu (dokładnie 27 sierpnia). Przerwanie tej fatalnej serii być może kiedyś nastąpi, lecz nie będzie to miało raczej miejsca w pojedynku w ramach szesnastej serii gier PKO Ekstraklasy.

Lech – Korona Kielce wyniki bezpośrednich meczów

  • Korona – Lech 0:3
  • Lech – Korona 0:0
  • Korona – Lech 0:0
  • Lech – Korona 2:1
  • Lech – Korona 0:1

Da się wyraźnie zauważyć, że Korona nie należała raczej ostatnio do ulubionych rywali Lechitów. Jeśli już poznaniacy zwyciężali mecze przeciwko drużynie ze stolicy województwa świętokrzyskiego, to było to okupione naprawdę sporym wysiłkiem. Jak będzie tym razem? To okaże się już lada chwila.

Lech – Korona Kielce typy bukmacherskie

Czy w zaledwie kilka miesięcy można stać się jednym z najlepszych zawodników w całej lidze i prawdopodobnie wywalczyć sobie miejsce w składzie reprezentacji Polski na mundial? Jeśli jest się Michałem Skórasiem, to oczywiście, że można. 22-latek jest kolejnym diamentem oszlifowanym w akademii Lecha i raczej tylko kwestią czasu jest jego transfer do którejś z silnych europejskich lig. Nim to się jednak stanie zawodnik urodzony w Jastrzębiu-Zdroju powinien jeszcze przynajmniej kilkukrotnie trafić na listę strzelców. Kolejną okazją ku temu będzie niedzielna potyczka przeciw kieleckiej Koronie. Scyzoryki nie słyną raczej ze zbyt szczelnej defensywy, tak więc kilka okazji ku temu na pewno będzie miało miejsce.

Po samym spotkaniu obiecujemy sobie zresztą całkiem sporo. Ciekawie przy Bułgarskiej powinno być zarówno w pierwszych, jak i drugich czterdziestu pięciu minutach. Kolejorz musi piąć się w górę ligowej tabeli, a przecież bez zwycięstw jest to absolutnie niemożliwe.

Lech – Korona Kielce kursy bukmacherskie

Zwycięstwo Lecha – 1.42

Remis – 5.00

Zwycięstwo Korony – 7.70

Jeśli różnice w kursach są aż tak znaczące, to może to oznaczać tylko jedno. Jedynym możliwym scenariuszem jest triumf drużyny faworyzowanej przez bukmacherów.

Lech – Korona Kielce gdzie oglądać?

Fani polskiej ekstraklasy powinni wiedzieć doskonale, że ze spotkania Lech – Korona Kielce transmisja będzie tym razem dostępna na antenach stacji Canal + Sport 3, Canal + Premium oraz Canal + 4K Ultra.

Spragnieni futbolu w nieco bardziej prestiżowym wydaniu? Rzućcie więc okiem na opis potyczki pomiędzy Juventusem a Interem.