Lech – Legia typy i kursy bukmacherskie (12.05.2024)

Przy pełnym Enea Stadionie miejscowy Kolejorz spróbuje przerwać swoją wstydliwą passę meczów bez wygranej. Czy goście im na to pozwolą? Oto Lech – Legia typy, w których to piszę na ten temat nieco więcej.

Lech – Legia typy bukmacherskie

Mecz za sześć punktów to bardzo utarty zwrot w piłce nożnej, aczkolwiek jego używanie w wielu przypadkach jest bardzo uzasadnione. Zdaje się, że takim spotkaniem będzie niedzielna batalia w stolicy województwa wielkopolskiego. Lechici na własnym obiekcie podejmą Legię, a więc jednego ze swoich odwiecznych rywali. Oczywiście satysfakcjonować będzie ich tylko wygrana, gdyż w razie porażki Wojskowi zajmą ich miejsce w tabeli PKO Ekstraklasy. Jest zatem o co walczyć.

lech-legia-typy

Bieżąca dyspozycja obu stron szlagieru 32. serii gier nie napawa raczej optymizmem w kontekście wyczekiwania wielkiego piłkarskiego hitu. Jesienna potyczka przy Łazienkowskiej była jedną z nudniejszych w tamtej fazie zmagań. Mam jakieś dziwne przeczucie, że lada chwila taka sytuacja się powtórzy. Uważam, że dwa gole to absolutne maksimum, jakiego można się po tym meczu spodziewać.

O ile goli powinno być raczej jak na lekarstwo, o tyle kartek Szymon Marciniak będzie prawdopodobnie zmuszony pokazać całkiem sporo. Lech – Legia typy na czerwony kartonik to co prawda opcja mocno ryzykowna, ale moim skromnym zdaniem jak najbardziej możliwa. Nikt odstawiać nogi na pewno nie będzie, a w takich okolicznościach o groźne faule jest już bardzo łatwo.

Lech – Legia kursy bukmacherskie

Nieznacznym faworytem w oczach bukmacherów są podopieczni Mariusza Rumaka. Kurs na ich zwycięstwo wynosi bowiem w tym momencie dokładnie 2.55. Około 2.75 to przelicznik opisujący ewentualny triumf Josue i spółki. Remis w ofercie Superbet wyceniono natomiast na 3.50.

Lech – Legia bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

O ile oddanie cennych punktów walczącej o utrzymanie Cracovii w wykonaniu Kolejorza można było jeszcze jakoś zrozumieć, o tyle porażkę z Ruchem trudno jakoś sensownie wytłumaczyć. Jedyna nadzieją na korzystny wynik dla poznaniaków podczas najbliższego weekendu jest to, że…Legia także poczyna sobie delikatnie mówiąc kiepsko. Na wielkie sportowe widowisko w to niedzielne popołudnie się nie nastawiam. Co prawda oba zespoły nadal walczą o prawo do gry w eliminacjach europejskich pucharów, ale z taką grą jakoś nie wróżę im zbytnich sukcesów.

Lech – Legia przewidywane składy

Jeśli żaden z zawodników nie dozna nagle jakiejś pechowej kontuzji, to wyjściowe jedenastki obydwu ekip powinny przybrać następujący kształt:

Lech: Mrozek – Pereira, Salamon, Milic, Andersson – Szymczak, Karlstrom, Marchwiński, Murawski, Velde – Ishak

Legia: Hładun – Pankov, Jędrzejczyk, Ribeiro – Wszołek, Josue, Elitim, Celhaka, Morishita – Gual, Rosołek

Gdzie oglądać Lech – Legia? Transmisja i godzina

Przekaz na żywo z tego starcia będzie dostępny na antenach kilku różnych stacji telewizyjnych. Mowa tu kolejno o TVP2, Canal+Sport 3, Canal+Premium oraz Canal+4K Ultra. Pierwszy gwizdek meczu zaplanowano na godz. 17:30. Oczywiście w dniu 12 maja 2024 roku.

Co ciekawe istnieje także opcja śledzenia przebiegu hitowego starcia przy ul. Bułgarskiej za pośrednictwem platformy Canal+online. To wyjście dla osób, które nie posiadają w swoim domu dostępu do zwykłej telewizji satelitarnej.

OGLĄDAJ TUTAJ