Lech Poznań – Jagiellonia Białystok typy i kursy bukmacherskie (24.10.2023)

Pora na kolejne emocje związane z rozgrywkami PKO BP Ekstraklasy. Tym razem na tapet bierzemy konfrontację Lecha Poznań z Jagiellonią Białystok. Koniecznie sprawdźcie przygotowane przez nas Lech Poznań – Jagiellonia Białystok typy. Warto już na wstępie odnotować, że to spotkanie odbędzie się 24 października 2023 roku.

Lech Poznań – Jagiellonia Białystok typy bukmacherskie

Pora uzasadnić nasze Lech Poznań – Jagiellonia Białystok typy. Przeczuwamy, że spotkanie zakończy się sukcesem Kolejorza. To dlatego, że poznańska drużyna wygrała cztery ostatnie pojedynki z Jagiellonią Białystok.

Lech Poznań - Jagiellonia Białystok typy

Uważamy także, że Lech strzeli pierwszego gola w tym starciu. Taka sytuacja miała miejsce w dziewięciu z ostatnich piętnastu meczów Kolejorza w rozgrywkach PKO BP Ekstraklasy.

Trzeba też zerknąć na tabelę. Jagiellonia to wicelider (25 pkt), a Lech ma 23 “oczka” i zajmuje 3. miejsce.

Lech Poznań – Jagiellonia Białystok kursy bukmacherskie

Niewątpliwie warto uważnie przeanalizować nie tylko nasze typy, ale i kursy bukmacherskie. Jeżeli chodzi o przeczucia bukmacherów odnośnie do wyniku tej konfrontacji, to kurs na triumf Lecha wynosi 1,52, na remis – 3,75, a na wygraną Jagiellonii – 5,50.

Gołym okiem widać więc, że w świetle faworyta stawiany jest poznański Lech. Chyba nikogo nie powinno to dziwić. Ten zespół już wielokrotnie udowadniał, że doskonale wie, jak radzić sobie z białostocką Jagiellonią. Czas pokaże, czy tym razem znów znajdzie receptę pozwalającą na to, by przed domową publicznością cieszyć się z kolejnego kompletu punktów do ligowej tabeli.

Lech Poznań – Jagiellonia Białystok bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

Po raz ostatni te dwie drużyny starły się 27 maja 2023 roku. Wówczas górą był Lech Poznań – Kolejorz triumfował 2:0. 12 listopada 2022 roku było natomiast 2:1 dla Lecha Poznań. 28 czerwca 2022 roku również triumfowała drużyna ze stolicy Wielkopolski. Wtedy poznaniacy wygrali z “Jagą” 2:0.

W poprzednich meczach Lech Poznań pokonał ŁKS Łódź (3:1) i Puszczę Niepołomice (4:1), a ponadto przegrał z Pogonią Szczecin (0:5). Jagiellonia zaś rozprawiała się z Zagłębiem Lubin (3:0), Cracovią (4:2), a także Legią Warszawa (2:0).

Gdzie oglądać Lech Poznań – Jagiellonia Białystok? Transmisja i godzina

Mecz Lech Poznań – Jagiellonia Białystok odbędzie się 24 października 2023 roku. Warto wyraźnie podkreślić, że to zaległa konfrontacja w ramach czwartej kolejki najwyższej polskiej klasy rozgrywkowej. Spotkanie zostało przełożone ze względu na to, że Kolejorz rywalizował w europejskich pucharach.

Początek wtorkowej rywalizacji przewidziano na godzinę 18:00. W ciemno można zakładać, że ten pojedynek zagwarantuje nam bardzo dużo emocji. O końcowych rozstrzygnięciach zadecydować mogą totalne detale. Będzie ciekawie!

Kibice zastanawiają się, gdzie dostępna będzie transmisja z meczu Lech Poznań – Jagiellonia Białystok. Warto więc wyjaśnić, że to starcie będzie można śledzić na Canal+ Sport 3 i Canal+ Sport.

To oczywiście nie koniec możliwości na obejrzenie meczu Kolejorza z Jagiellonią. Dostępna będzie bowiem również transmisja internetowa. Przekaz online znajdziecie na Canal+ online.