Lech Poznań – Korona Kielce typy i kursy (25.05.2024)

Jeśli kielczanie marzą o utrzymaniu w PKO Ekstraklasie, to musi zostać spełnione kilka różnych warunków. Tym absolutnie najważniejszym jest wygrana nad Kolejorzem. Czy podopiecznych Kamila Kuzery stać na taki wyczyn? Sprawdź Lech Poznań – Korona Kielce typy, w których to piszę na ten temat nieco więcej.

Lech Poznań – Korona Kielce typy bukmacherskie

Nawet Ci niezbyt zorientowani w futbolowych realiach są zapewne świadomi tego, że zespół ze stolicy województwa świętokrzyskiego czeka naprawdę trudne zadanie. Lech co prawda nie imponował w poprzednich tygodniach formą, ale nadal jest to drużyna mająca w swoim szerokim składzie kilku piłkarzy o wyjątkowych umiejętnościach. Problem polegał tylko na tym, że Mariusz Rumak nie potrafił uwolnić z nich tego potencjału.

lech-korona-typy

Duma Wielkopolski zaliczyła już podczas kampanii 2023/2024 szereg wstydliwych wpadek. O ile jeszcze porażki z Legią czy też Rakowem są w miarę zrozumiałe, o tyle utrata punktów w starciach z Puszczą Niepołomice bądź Ruchem Chorzów już zdecydowanie nie.

Mając na uwadze okoliczności, w jakich znaleźli się Złocisto-Krwiści jestem skłonny uwierzyć w tym momencie w to, że Lech Poznań – Korona Kielce typy na wygraną tych drugich w co najmniej jednej z połów mają rację bytu.

Podobnie zresztą jak propozycja odnosząca się bezpośrednio do liczby pokazanych napomnień. Daniel Stefański to jeden z najczęściej kartkujących arbitrów w całej elicie. Część piłkarzy nie będzie z pewnością trzymało ciśnienia tego popołudnia, w wyniku czego 46-latek zdecyduje się ukarać przynajmniej czterech zawodników.

Lech Poznań – Korona Kielce kursy bukmacherskie

Bukmacherzy zdecydowanie bardziej wierzą w końcowe zwycięstwo Kolejorza. W ofercie firmy Superbet przelicznik na zwycięstwo poznaniaków wynosi 2.05. Około 3.30 to kurs na ewentualną wygraną Korony. Na 3.90 wyceniono natomiast remis w sobotnim starciu.

Lech Poznań – Korona Kielce bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

W grudniu ubiegłego roku, kiedy to oba zespoły mierzyły się ze sobą po raz ostatni, Lechici mieli bardzo duży problem z odniesieniem zwycięstwa nad Scyzorykami. Z ratunkiem w końcowych minutach meczu przyszedł Velde. Teraz kiedy stawką pojedynku jest “być albo nie być” w przypadku Korony, to nie może być mowy o jakimkolwiek odpuszczaniu. Istnieje tym samym szansa na bardzo zaskakujące rozstrzygnięcia. Często zakończenie sezonu obfituje w liczne piłkarskie cudy. Niewykluczone, że tym razem będzie podobnie.

Lech Poznań – Korona Kielce przewidywane składy

Jeśli zebrane przeze mnie informacje się potwierdzą, to oba zespoły przystąpią do tego pojedynku w następujących ustawieniach:

Lech: Mrozek – Andersson – Blazic – Salamon – Pereira – Kvekveskiri – Karlstrom – Murawski – Velde – Marchwiński – Ishak

Korona: Dziekoński – Zator – Kwiecień – Trojak – Podgórski – Hofmayster – Trejo – Krogstad – Remacle – Blanik – Dalmau

Gdzie oglądać Lech Poznań – Korona Kielce? Transmisja i godzina

Wszyscy zainteresowani będą mogli śledzić przebieg opisywanego starcia na antenach stacji Canal+Now oraz Canal+Sport 3. Rozpoczęcie rywalizacji zaplanowano oczywiście na godz. 17:30 w dniu 25 maja 2024. Dokładnie o tej samej porze rozpocznie się osiem pozostałych spotkań 34. serii gier PKO Ekstraklasy.

OGLĄDAJ TUTAJ

Co ciekawe przekaz na żywo z Enea Stadionu będzie także dostępna na stronie internetowej oraz w aplikacji mobilnej STS. Bukmacher wymaga jedynie posiadania aktywnego konta gracza tj. zawarcia przynajmniej jednego zakładu za 2 PLN na przestrzeni ostatnich 24 godzin.