Lech Poznań – Puszcza Niepołomice typy i kursy (06.10.2023)

To już jedenasta kolejka PKO BP Ekstraklasy! Przedstawiamy wam godne uwagi Lech Poznań – Puszcza Niepołomice typy, z którymi niewątpliwie warto uważnie się zapoznać.

Lech Poznań – Puszcza Niepołomice typy i przewidywania

Jak już zostało wspomniane, do tego pojedynku dojdzie w ramach 11. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Spotkanie w Poznaniu powinno zagwarantować naprawdę sporo emocji. Pierwszy gwizdek rozlegnie się już o godz. 20:30 w dn. 6 października 2023.

Lech Poznań - Puszcza Niepołomice typy

Zapewne sprawdziliście już nasze Lech Poznań – Puszcza Niepołomice typy. Skąd takie, a nie inne przewidywania? Przede wszystkim przeczuwamy triumf Kolejorza z uwagi na fakt, iż ta drużyna na papierze jest mocniejsza niż Puszcza Niepołomice, a poza tym ostatnimi czasy prezentowała się lepiej niż najbliższy przeciwnik – Lech wygrał trzy z pięciu meczów.

Uważamy ponadto, że bramki będą padać z obu stron. W tym przypadku warto nadmienić, że w siedmiu z ostatnich dziesięciu meczów, w których Puszcza Niepołomice grała na wyjeździe, obie drużyny strzeliły gola.

To niewątpliwie bardzo wymowna statystyka. Warto mieć ją na uwadze w kontekście pojedynku, który odbędzie się w stolicy Wielkopolski. Puszcza także i tym razem powinna coś ustrzelić.

Lech Poznań – Puszcza Niepołomice ostatnie wyniki

Jakie wyniki ostatnimi czasy notowały te dwa zespoły? Lechowi Poznań przez pewien okres szło naprawdę dobrze, aż do momentu, gdy ta drużyna przegrała z Pogonią Szczecin 0:5. Puszcza Niepołomice miała zaś spory kłopot z wygrywaniem spotkań.

Ostatnie mecze Lecha Poznań

  • Pogoń Szczecin – Lech Poznań 5:0
  • Lech Poznań – Raków Częstochowa 4:1
  • Lech Poznań – Stal Mielec 2:1

Ostatnie mecze Puszczy Niepołomice

  • Puszcza Niepołomice – Ruch Chorzów 2:2
  • Motor Lublin – Puszcza Niepołomice 0:1
  • Radomiak Radom – Puszcza Niepołomice 1:1

Lech Poznań – Puszcza Niepołomice bezpośrednie mecze

To może niektórych zaskoczyć. Otóż w najnowszej historii futbolu nie dochodziło do bezpośrednich pojedynków z udziałem tych dwóch ekip. Nie mamy więc do czego wracać.

Lech Poznań – Puszcza Niepołomice kursy bukmacherskie

Przedstawiliśmy wam już ciekawe Lech Poznań – Puszcza Niepołomice typy. A co w kontekście tego pojedynku przewidują bukmacherzy? Oni w świetle faworyta stawiają ekipę z Poznania, co oczywiście nie jest niespodzianką.

  • Wygrana Lecha Poznań: 1,28
  • Remis: 5,50
  • Wygrana Puszczy Niepołomice: 10,25

Gdzie oglądać Lech Poznań – Puszcza Niepołomice? Transmisja

Konfrontacja Lecha Poznań z Puszczą Niepołomice dojdzie do skutku w ramach jedenastej kolejki PKO BP Ekstraklasy. Mecz przewidziano na 6 października 2023 roku. O której Lech Poznań – Puszcza Niepołomice początek rywalizacji? Zmagania ruszą o godz. 20:30.

Oczywiście dostępna będzie bezpośrednia transmisja. Zmagania będzie można śledzić na Canal+ 4K Ultra, Canal+ Sport 3 i Canal+ Sport. Poza tym pojawi się stream internetowy – znajdziecie go na Canal+ online. Z tej platformy można korzystać z poziomu urządzeń mobilnych oraz komputerów i telewizorów ze SmartTV.