Lech Poznań – Raków Częstochowa typy i kursy (28.09.2023)

Bezpośredni pojedynek dwóch czołowych drużyn w kraju to zawsze wielkie wydarzenie dla każdego fana piłki nożnej. Jaki przebieg może mieć starcie Lech Poznań – Raków Częstochowa? Typy oraz krótka analiza poniżej. Serdecznie zapraszamy.

Lech Poznań – Raków Częstochowa typy i przewidywania

8 lutego 2020 roku. To wtedy po raz ostatni Kolejorz pokonał na własnym obiekcie zespół Rakowa Częstochowa. Czy można zatem mówić o pewnej klątwie? Jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że poznaniacy zdobyli po drodze m.in. mistrzostwo i bezproblemowo zwyciężali z innymi czołowymi ekipami w kraju, to pewnie z jednej strony tak.

Zagorzali fanatycy drużyny ze stolicy Wielkopolski liczą więc z pewnością na to, że ta kiepska passa zostanie oficjalnie przerwana w najbliższy czwartek. My mamy jakieś dziwne przeczucie, że tak się jednak nie stanie. Dawid Szwarga i jego podopieczni raz jeszcze pokażą wielką klasę i udowodnią wszystkim wokół, że tytuł mistrza Polski nie jest dziełem przypadku.

lech-rakow-typy

Jeśli poszukujecie spotkania idealnego pod założenie się o liczbę trafień, to rywalizacja przy Bułgarskiej zdaje się być opcją wręcz idealną. Gospodarze nie odpuszczą na pewno nawet na moment, a Medaliki dbają w tym sezonie o to, by podczas ich spotkań nie wiało przysłowiową nudą. Trzy bramki w takim meczu to wręcz “pewniak”.

Lech Poznań – Raków Częstochowa ostatnie wyniki

Legitymowanie się zaledwie jedną porażką pozwala Lechowi oraz Rakowowi stawiać się niemal w jednym szeregu z Legią, która nie zaznała jeszcze w tej kampanii smaku przegranej. Aż żal, że taka emocjonująca batalia została wyznaczona na środek tygodnia. Włodarze PKO Ekstraklasy następnym razem powinni mocno przeanalizować tworzenie ligowego terminarza. Uatrakcyjnienie rozgrywek z pewnością nie powinno odbywać się w taki sposób.

Ostatnie mecze Lecha

  • Lech – Stal Mielec 2:1
  • Warta – Lech 0:2
  • Lech – Górnik Zabrze 1:1

Ostatnie mecze Rakowa

  • Ruch – Raków 3:5
  • Atalanta – Raków 2:0
  • Raków – ŁKS 1:0

Lech Poznań – Raków Częstochowa bezpośrednie mecze

  • Raków – Lech 0:2
  • Lech – Raków 1:2
  • Lech – Raków 0:2

Kiedy Lechici po raz ostatni mierzyli się z Rakowem, to wszystko w kwestii mistrzostwa kraju zostało już definitywnie wyjaśnione. Teraz gdy mamy jeszcze wczesną fazę zmagań, to absolutnie każdy scenariusz jest możliwy. My jesteśmy nieco bliżej wersji, iż górą będą goście, ale Wy macie oczywiście prawo sądzić inaczej.

Lech Poznań – Raków Częstochowa kursy bukmacherskie

W sekcji Lech Poznań – Raków Częstochowa typy staraliśmy się nie faworyzować zbytnio żadnej z drużyn. Czy podobnie postąpili także legalni polscy bukmacherzy na czele z firmą Superbet? Sprawdźcie to w niniejszym zestawieniu:

Gdzie oglądać Lech Poznań – Raków Częstochowa? Transmisja

Relacja live z tego pojedynku będzie dostępna na antenach Canal + Sport, Canal + Sport 3 oraz Canal + 4K Ultra. O której Lech Poznań – Raków Częstochowa? Pierwszy gwizdek powinien wybrzmieć około godz. 20:00 w dniu 28 września 2023 roku.