Lech Poznań – Spartak Trnava gdzie oglądać? Transmisja tv, stream online (10.08.2023)

Lech Poznań – Spartak Trnava gdzie oglądać? Transmisja tv, stream online (10.08.2023)
fot. Icon Sport

Za sprawą fatalnej postawy Pogoni w meczu z Gent demony europejskich pucharów wróciły. Czy Kolejorz zdoła je błyskawicznie wypędzić? Sprawdźmy informacje na temat meczu Lech Poznań – Spartak Trnava gdzie oglądać i czy będzie dostępny stream online.

Gdzie oglądać Lech Poznań – Spartak Trnava? Transmisja

Prawo do relacjonowania spotkań z udziałem polskich drużyn posiada Telewizja Polska. Ze spotkania Lech Poznań – Spartak Trnava transmisja będzie więc dostępna na antenach TVP Sport. Niestety, w związku z kolizją meczu Legii, stacja ta  pokaże wyłącznie drugą połowę meczu Kolejorza. Początek przekazu na żywo około godz. 21:00 w dniu 10 sierpnia 2023 roku.

Gdzie obejrzeć Lech Poznań – Spartak Trnava? Stream online

Zastanawiacie się pewnie, czy w przestrzeni internetowej uda się znaleźć z meczu Lech Poznań – Spartak Trnava stream za free? Jak najbardziej tak. A to dzięki uprzejmości wspomnianej już wyżej TVP Sport, która dzięki swojej aplikacji oraz dedykowanej stronie internetowej sport.tvp.pl udostępnia relację całkowicie za darmo. I będzie to transmisja całego meczu Lecha.

Czy “Kolejorz” wypracuje sobie zaliczkę na Bułgarskiej przed meczem rewanżowym? Możesz postawić taki zakład w Superbet, a na Lech Poznań – Spartak Trnava kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi aż 200.00!

Lech - Spartak kurs

ODBIERZ BONUS

Rozwianie wątpliwości

Ćwierćfinał Ligi Konferencji z poprzedniej kampanii jest dla Lechitów delikatnym ciężarem. Oczywiście wyłącznie, gdy mowa o oczekiwaniach względem ich postawy w bieżących rozgrywkach. Na szczęście John van den Brom nauczył doskonale swoich podopiecznych, jak mają radzić sobie ze stresem.

Dodatkowo trzeba sobie uczciwie powiedzieć, że eliminacyjna drabinka jest dla Poznańskiej Lokomotywy wyjątkowo łaskawa. Być może jeszcze jakiś czas temu Spartak Trnava mógłby być sporym wyzwaniem dla Lecha. Aktualnie jest to jednak rywal, którego pokonanie powinno być w zasadzie tylko formalnością.

Na całe szczęście pierwsza odsłona dwumeczu ze Słowakami odbywa się w stolicy województwa wielkopolskiego. Bardzo więc możliwe, że kwestia awansu do ostatniej rundy kwalifikacyjnej zostanie w dużym stopniu rozstrzygnięta już w ten czwartkowy wieczór.

Każdy, kto nie wie do końca czy rzeczywiście warto śledzić starcie Lech Poznań – Spartak Trnava, gdzie oglądać to spotkanie i jak duże szanse na sukces mają Mikael Ishak i spółka niech poświęci choćby moment na lekturę niniejszego tekstu. Wszelkie wątpliwości minął w mgnieniu oka. Macie nasze słowo.