Lech Poznań – Spartak Trnava typy i kursy (10.08.2023)

Faza grupowa Ligi Konferencji Europy po raz drugi z rzędu? Ekipie Kolejorza do takiego sukcesu brakuje już naprawdę niewiele. Oto Lech Poznań – Spartak Trnava typy, w których to oceniamy szanse podopiecznych Johna van den Broma. 

Lech Poznań – Spartak Trnava typy, kursy i zakłady (el. Ligi Konferencji Europy)

Nasza opinia o tym, że Poznańska Lokomotywa ma jak na razie zdecydowanie najprostszą drogę po fazę grupową Ligi Konferencji Europy, nie jest raczej opinią odosobnioną. Los jest zdecydowanie łaskawy dla Kolejorza, wynagradzając mu tym samym za trudy poprzedniej odsłony tych rozgrywek.

Lech Poznań – Spartak Trnava typy na bezpośrednią wygraną Lechitów pojawiają się wyjątkowo często. Jeśli mamy być szczerzy, to zupełnie nas to nie dziwi. Gospodarze posiadają dużo mocniejszą kadrę od swoich słowackich rywali. Udowodnienie tego na boisku powinny być w zasadzie tylko kwestią czasu.

lech-spartak-typy

Dla tych lubiących nieco większe ryzyko mamy też propozycje nieco bardziej skomplikowaną. By została ona rozstrzygnięta pozytywnie Mikael Ishak i spółka musieliby trafić do bramki przeciwnika zarówno w pierwszej, jak i drugiej odsłonie tego pojedynku. Aktualna forma strzelecka poznaniaków utwierdza nas tylko w przekonaniu, że istnieje naprawdę duża szansa na powodzenie tego zakładu.

Lech Poznań – Spartak Trnava ostatnie wyniki

Analiza ostatnich spotkań w wykonaniu obu ekip to kluczowa kwestia w kontekście typowania rezultatu bezpośredniego pojedynku. Gdyby opierać przewidywania wyłącznie na podanych rezultatach, to wynik czwartkowej potyczki byłby właściwie jasny. Mamy nadzieję, że tym razem nie doświadczymy negatywnej niespodzianki.

Ostatnie mecze Lecha

  • Zagłębie Lubin – Lech 1:1
  • Żalgiris – Lech 1:2
  • Lech – Radomiak 2:0

Ostatnie mecze Spartaka

  • Moravce-Vrable – Spartak 1:1
  • Trnava – Auda 4:1
  • Trnava – Trencin 1:2

Lech Poznań – Spartak Trnava bezpośrednie mecze

  • brak

W dotychczasowej historii brak jest bezpośrednich potyczek pomiędzy obiema drużynami.

Lech Poznań – Spartak Trnava kursy bukmacherskie

Równie istotną kwestią co Lech Poznań – Spartak Trnava typy są także kursy bukmacherskie na to spotkanie. Oto garść informacji wprost od firmy Fortuna:

Gdzie oglądać Lech Poznań – Spartak Trnava ? Transmisja

Przekaz na żywo z tego pojedynku będzie dostępny na antenach stacji TVP Sport, za pośrednictwem strony internetowej sport.tvp.pl, a także poprzez aplikację mobilną TVP Sport. O której Lech Poznań –  Spartak Trnava? Start meczu zaplanowano na godz. 20:00 w dniu 10 sierpnia 2023 roku.