Lech Poznań – Zagłębie Lubin typy i kursy (10.02.2024)

10 lutego 2024 roku rozegrane zostanie ciekawie zapowiadające się spotkanie w ramach PKO BP Ekstraklasy. Z tej okazji przedstawiam Lech Poznań – Zagłębie Lubin typy, z którymi warto się zapoznać. Co przewiduję w kontekście tego pojedynku w stolicy Wielkopolski? 

Lech Poznań – Zagłębie Lubin typy bukmacherskie

Lech Poznań zagra z Zagłębiem Lubin w ramach 20. kolejki PKO BP Ekstraklasy. To spotkanie odbędzie się już 10 lutego. W ciemno można zakładać, że czeka nas naprawdę sporo emocji. Jeżeli zamierzasz obstawiać ten mecz, to sprawdź moje Lech Poznań – Zagłębie Lubin typy. Kto wie, być może okażą się one przydatne.

Lech Poznań - Zagłębie Lubin

Nade wszystko przeczuwam, że konfrontacja w Poznaniu zakończy się wygraną gospodarzy. Taka prognoza podyktowana jest przede wszystkim tym, że Kolejorz ma po swojej stronie więcej argumentów. Lech zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli PKO BP Ekstraklasy. Jak na razie 9 razy wygrał, 6-krotnie remisował i poniósł 4 porażki. W sumie ma 33 punkty.

Zagłębie Lubin jest niżej notowane i ma mniejszy potencjał. “Miedziowi” mają 25 “oczek” i znajdują się na ósmej lokacie. Na razie siedem razy wygrali, czterokrotnie remisowali, a także ponieśli osiem porażek.

Stawiam, że w tym starciu to właśnie ekipa z Lubina strzeli pierwszego gola. Dlaczego? W tym przypadku pod uwagę wziąłem fakt, że “Miedziowi” zdobyli premierową bramkę w sześciu z ostatnich dziesięciu wyjazdowych meczów w PKO BP Ekstraklasie.

Lech Poznań – Zagłębie Lubin kursy bukmacherskie

Kurs na wygraną Lecha to 1,58. Na remis jest to 3,80, a na triumf gości jest to 5,25. Czas pokaże, jaki rezultat tutaj padnie.

Cóż tu wiele mówić. Zdecydowanym faworytem tego spotkania jest Lech Poznań. Oczywiście w futbolu, jak i każdym innym sporcie, faworyci niekiedy zawodzą. Niczego nie można zatem przesądzać. Tak naprawdę każde rozstrzygnięcie jest możliwe, choć na “starcie” w lepszej sytuacji znajduje się drużyna ze stolicy Wielkopolski. Zobaczymy, czy “Miedziowi” jakoś zaskoczą.

Lech Poznań – Zagłębie Lubin bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

Po raz ostatni te dwie drużyny starły się 6 sierpnia 2023 roku. Wtedy było 1:1. Wcześniej lubinianie wygrali 2:1, a jeszcze prędzej padł kolejny remis 1:1.

Lech ostatnimi czasy notował niezłe wyniki w meczach kontrolnych – wygrał z Wisłą Płock 4:0 i Mariborem 3:0, a przegrał z Szachtarem 1:3.

Zagłębie zaś remisowało po 1:1 z Dinamo Batumi i LNZ Cherkasy, ale i pokonało Vardar 4:0.

Gdzie oglądać Lech Poznań – Zagłębie Lubin? Transmisja i godzina

Mecz Lech Poznań – Zagłębie Lubin odbędzie się 10 lutego 2024 roku. Początek spotkania przewidziano na godzinę 20:00.

Z pewnością emocji absolutnie nie zabraknie. Warto więc obejrzeć to spotkanie na Canal+ 4K Ultra, Canal+ Sport 3 lub Canal+ Sport. Stream pojawi się też na Canal+ online.